מדיסין - המכללה למינהל

קורס רפלקסולוגיה

מדיסין הינו בית ספר ומוסד בינלאומי המתמחה בתחום הרפואה המשלימה, עיסוי ורפואה טבעית. קורס רפלקסולוגיה מעניק היכרות מעמיקה עם עולם זה, ופותח אפשרויות תעסוקה מרתקות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס רפלקסולוגיה - מדיסין קולג'
רפלקסולוגיה היא שיטת אבחון וטיפול, אשר מניחה כי האדם על גופו ואישיותו משתקפים הידיים והרגליים. משום כך, ניתן לטפל באמצעות במגוון של בעיות רפואיות ולסייע לגוף להתחדש ולרפא את עצמו.

קורס רפלקסולוגיה - מטרת הקורס
מכללת מדיסין קולג' פיתחה קורס מקיף במיוחד, המעניק כלים מקצועיים מתקדמים. המטרה המרכזית היא הכשרת מטפלים ברפלקסולוגיה, בעלי ידע תיאורטי לצד מיומנויות פרקטיות.

לימודי רפלקסולוגיה - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת רפלקסולוג מוסמך ורפלקסולוג בכיר מטעם המכללה למינהל, התעודות מוכרות על ידי איגוד הרפלקסולוגים הישראלי.

קורס רפלקסולוגיה - משך הלימודים
הלימודים נמשכים בין שנה לשלוש שנים, בהתאם למסלול הלימודים. קורס רפלקסולוגיה המעניק תעודת רפלקסולוג מוסמך נמשך שנה אחת, קורס הסמכה לתעודת רפלקסולוג בכיר נמשכת שנתיים, ואילו לימודי רפלקסולוגיה לתעודת רפלקסולוג בכיר מתקדם נמשכים שלוש שנים.

לימודי רפלקסולוגיה - מתכונת הלימודים
המפגשים הלימודים מתקיימים פעמיים בשבוע, ומשלבים שיעורים תיאורטיים, תרגול מעשי, והתנסות מונחית במוסדות טיפוליים.

לימודי רפלקסולוגיה - תוכנית הלימודים
קורס רפלקסולוגיה מקיף ועשיר, וכוללת לימודי מדעים נרחבים לצד היכרות עם רפלקסולוגיה. הסטודנטים נחשפים לנושאים מגוונים, ובכלל זה היסטוריה של הרפלקסולוגיה, בניית תוכנית טיפולית, אבחון אישיותי על פי התבטאות האלמנטים בכף הרגל, קונטרה אינדיקציות לטיפול, טכניקות טיפול מתקדמות, מודעות והתפתחות אישית, מיפוי כף הרגל, חמשת האלמנטים, רפלקסולוגית כף היד, טכניקות אבחון, ועוד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מדיסין - המכללה למינהל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?