מדיסין - המכללה למינהל

קורס קינסיולוגיה התפתחותית

מדיסין הינו בית ספר ומוסד בינלאומי המתמחה בתחום הרפואה המשלימה, עיסוי ורפואה טבעית. קורס קינסיולוגיה התפתחותית מעניק היכרות מעמיקה עם עולם זה, ופותח אפשרויות תעסוקה מרתקות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס קינסיולוגיה התפתחותית - מדיסין קולג'
קינסיולוגיה התפתחותית היא שיטת עבודה מרתקת וכן גישה לחיים, המאפשרת לאדם לשבור את המחסומים הרגשיים, התזונתיים, הפיזיים והאנרגטיים, ולהשיב את הסמכות ויכולת הבחירה האישית. קינסיולוגיה התפתחותית עושה שימוש בבדיקת שריר על מנת למשב את הגוף, ולהגיע לתקשורת ישירה עם הגוף הנפש כדי לאתר חסימות ומעוררי מתח.

קורס קינסיולוגיה התפתחותית - מטרת הקורס
מכללת מדיסין קולג' פיתחה קורס מקיף במיוחד, המעניק כלים מקצועיים מתקדמים. המטרה המרכזית היא הכשרת מטפלים בקינסיולוגיה התפתחותית, בעלי ארגז כלים מקצועי עשיר הכולל אסטרטגיות בתנועה, אומנות בדיקה השריר, נטרול מתח רגשי, מבט על עיוורון מילים, ועוד. בנוסף, המטפלים רוכשים את הידע הדרוש בכדי להשתמש בתרגילי מוח לשם פיתוח כישורים וכישרונות, ולומדים כיצד להשתלב בעבודה קהילתית.

לימודי קינסיולוגיה התפתחותית - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודה של קינסיולוגי מטעם מדיסין ביה"ס לרפואה משלימה של המכללה למינהל, וכן לתעודה מטעם המרכז הקינסיולוגי בהולנד ותעודה מטעם מרכז "שילובים", המרכז הישראלי לקינסיולוגיה.

קורס קינסיולוגיה התפתחותית - משך הלימודים
הלימודים נמשכים בין שנה לשלוש שנים, בהתאם למסלול הלימודים. קורס קינסיולוגיה התפתחותית המעניק תעודת קינסיולוג מוסמך נמשך שנה אחת, קורס הסמכה לתעודת קינסיולוג בכיר נמשכת שנתיים, ואילו לימודי קינסיולוגיה התפתחותית לתעודת קינסיולוג מומחה נמשכים שלוש שנים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מדיסין - המכללה למינהל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?