מדיסין - המכללה למינהל

קורס עיסוי משולב

מדיסין הינו בית ספר ומוסד בינלאומי המתמחה בתחום הרפואה המשלימה, עיסוי ורפואה טבעית. קורס עיסוי משולב מעניק היכרות מעמיקה עם עולם זה, ופותח אפשרויות תעסוקה מרתקות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס עיסוי משולב - מדיסין קולג'
עיסוי משולב היא שיטת טיפול המבוססת על ראיית האדם כמכלול של גוף ונפש, ומשום כך עיסוי משפיע הן במישור הפיזי והן במישור הנפשי. בתהליך העיסוי ישנה התייחסות להיבטים שונים של חיי המטופל, ובהם פעילותו הגופנית, אורח החיים, המצב האנרגטי, הפיזי והנפשי, ועוד.

קורס עיסוי משולב - מטרת הקורס
מכללת מדיסין קולג' פיתחה קורס מקיף במיוחד, המעניק כלים מקצועיים מתקדמים. המטרה המרכזית היא הכשרת מטפלים בעיסוי משולב, ובכלל זה התאמה של טיפול פרטני לכל מטופל.

לימודי עיסוי משולב - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת מטפל בעיסוי מטעם המכללה למינהל. התעודה מוכרת על ידי אגודת עיסוי וטיפולי גוף בישראל, ומאפשרת להשתלב בקליניקות פרטיות, בתי חולים ומרכזים רפואיים.

קורס עיסוי משולב - משך הלימודים
משך הלימודים הוא שנה אקדמית אחת או שנתיים, הכוללים 385 שעות אקדמיות.

לימודי עיסוי משולב - תוכנית הלימודים
קורס עיסוי משולב מקיף ועשיר, וכולל לימודי מדעים נרחבים לצד היכרות עם עולם העיסוי. הסטודנטים נחשפים לנושאים מגוונים, ובכלל זה יציבה נכונה ושימוש נכון בגוף בזמן הטיפול, השפעה על מנח צווארי, טיפול במצבים שונים, בדיקות מעבדה, שרירי עזר לנשימה, פרמקולוגיה, השפעות על גב תחתון, שרירי צוואר והשפעתם על כאבי ראש, ניהול קליניקה, פיזיולוגיה, אנטומיה של שריר משורטט, מגרנות וכאבי ראש, שיטות עיסוי, אבחון יציבה, פתולוגיה, עיסוי נשים הרות, אבחון ודרכי טיפול, עיסוי בכיר, התאמת טיפול לאדם המטופל ולבעיותיו, ועוד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מדיסין - המכללה למינהל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?