מדיסין - המכללה למינהל

קורס עיסוי באבנים חמות

מדיסין הינו בית ספר ומוסד בינלאומי המתמחה בתחום הרפואה המשלימה, עיסוי ורפואה טבעית. קורס עיסוי באבני בזלת מעניק היכרות מעמיקה עם עולם זה, ופותח אפשרויות תעסוקה מרתקות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס עיסוי באבני בזלת - מדיסין קולג'
עיסוי באבני בזלת היא שיטת טיפול מרתקת, אשר מבוססת על העיקרון של איזון בין הגוף והנפש, ובמקביל לכך שחרור של כאבים פיזיים ונפשיים. באמצעות השימוש באבנים, יחד עם מגע היד, נוצר מפגש עוצמתי בין האנרגיות המיוחדות של האבנים ואנרגיית היקום. באמצעות טיפול באבנים חמות ניתן להרגיע ולחזק את מערכת החיסון, להגביר חילוף חומרים, לשפר את איכות הדם, לזרז ריפוי של מערכות שונות בגוף, ועוד.

קורס עיסוי באבנים חמות - מטרת הקורס
מכללת מדיסין קולג' פיתחה קורס מקיף במיוחד, המעניק כלים מקצועיים מתקדמים. המטרה המרכזית היא הכשרת מטפלים בעיסוי באבנים חמות, אשר ירכשו את הטכניקות הטיפוליות הייחודיות לתחום זה.

לימודי עיסוי באבני בזלת - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת מטפל בעיסוי אבנים חמות וקרות, מטעם מדיסין מבית המכללה למנהל.

קורס עיסוי באבני בזלת - משך הלימודים
הלימודים נמשכים כחודש.

לימודי עיסוי באבנים חמות - מתכונת הלימודים
המפגשים הלימודיים משלבים שיעורים תיאורטיים, תרגול מעשי, עבודות בית, והתנסות מעשית.

לימודי עיסוי באבני בזלת - תוכנית הלימודים
קורס עיסוי באבני בזלת מקיף ועשיר, וכולל לימודי תיאוריה נרחבים לצד היכרות עם תחומי עיסוי שונים. לימודי ארגון האבנים והכנתם לטיפול, היסטוריית האבנים, אמצעי חימום, עיסוי במנח בטן, התחברות למטופל, עיסוי במנח גב, ניקוי האבנים ורובדי השפעה הם רק חלק מנושאי הלימוד של קורס עיסוי באבנים חמות.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מדיסין - המכללה למינהל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?