מדיסין

קורס רפואה קוריאנית משולבת (סוג'וק)

קורס רפואה קוריאנית משולבת (סוג'וק) של מכללת מדיסין מאפשר למשתתפים להכיר וללמוד על אחת משיטות הטיפול היעילות והעוצמתיות ביותר בתחום רפואת המגע. הטיפול בשיטת סוג'וק נעשה על כפות הידיים וכפות הרגליים וניתן ליישום גם באיברי גוף נוספים כמו אוזניים וקרקפת. משתתפי הקורס רוכשים מגוון שיטות עבודה בסוג'וק, בניהן דיקור, זרעים, מגנטים, עיסוי, צבעים ומוקסות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס רפואה קוריאנית משולבת (סוג'וק) - מדיסין:
רפואה קוריאנית משולבת, סוג'וק, היא למעשה שיטת טיפול המבוססת על שילובם של יסודות הרפואה הסינית, ההודית והמערבית. פרופ' PARK JAE-WOO, הוגה השיטה, פיתח מודל אשר מסביר את התופעות השונות בעולמנו ואת הסיבות למחלות והדרכים לרפא אותן. על פי המודל שפיתח קיימים כוחות המיוצגים על ידי איברי הגוף כאשר חלקם שואפים לשינוי - HETERO, חלקם לשימור - HOMO וישנם כוחות הפועלים ליצירת הרמוניה - NEUTRO. ההסתכלות בחיינו דרך מודל זה מאפשרת להבין ולהסביר מגוון תופעות ולהשיג איזון בין הגוף והנפש ובין האדם כפרט לעולם הסובב אותו.

שיטת הסוג'וק ידועה כאחת משיטות הטיפול היעילות והעוצמתיות ביותר. הבאת האיזון נעשת על כפות הידיים וכפות הרגליים (דרכם משתקף הגוף כולו) וכן ניתנת ליישום גם באיברי גוף נוספים כמו אוזניים וקרקפת. הפשטות, העוצמה, הבטיחות, היעילות, המהירות ויכולת עבודה עצמית על גוף המטפל הם רק חלק מיתרונותיה הרבים של השיטה. 

קורס רפואה קוריאנית משולבת (סוג'וק) - מבנה הקורס - 
הלימודים בקורס נפרשים על פני שנה אקדמית, 25 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות, סה"כ 100 שעות אקדמיות.

קורס רפואה קוריאנית משולבת (סוג'וק) - תעודה -
לבוגרי הקורס אשר עמדו בדרישות הקורס בהצלחה תוענק תעודה מקצועית מוסמך מטעם מכללת מדיסין מבית המכללה למנהל.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מדיסין
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?