מדיסין - המכללה למינהל

קורס נטורופתיה

מדיסין הינו בית ספר ומוסד בינלאומי המתמחה בתחום הרפואה המשלימה, עיסוי ורפואה טבעית. קורס נטורופתיה מעניק היכרות מעמיקה עם עולם זה, ופותח אפשרויות תעסוקה מרתקות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס נטורופתיה - מדיסין קולג'
נטורופתיה הינה שיטת טיפול טבעית, אשר משלבת שיטות מודרניות ומסורתיות כאחד. באמצעות נטורופתיה ניתן לטפל בגורמי המחלה, תוך שימוש בכוחו המרפא של הטבע הנובע מראיית האדם כמכלול של גוף ונפש.

קורס נטורופתיה - מטרת הקורס
מכללת מדיסין קולג' פיתחה קורס מקיף במיוחד, המעניק כלים מקצועיים מתקדמים. המטרה המרכזית היא הכשרת נטורופתים בעלי יכולת אינטגרטיבית של חשיבה ואבחון, וכן חשיבה הוליסטית המשלבת את הרפואה הקונוונציונאלית עם הנטורופתיה הקלאסית. כל אלה מבטיחים למטפלים פיתוח וצמיחה אישית, לצד הקניית כישורי חיים של רגישות, אחריות ומודעות עצמית.

לימודי נטורופתיה - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת נטורופת מוסמך מטעם מדיסין ביה"ס לרפואה משלימה של המכללה למינהל. בנוסף, כל קורס מקצועי מקנה תעודת מטפל של הקורס עצמו.

קורס נטורופתיה - משך הלימודים
הלימודים נמשכים ארבע שנים, וכוללים עשרים שעות שבועיות המשלבות הרצאות תיאורטיות, תרגולים מעשיים, דיון וניתוח אירועים, והתמחות מעשית.

לימודי נטורופתיה - תוכנית הלימודים
קורס נטורופתיה מקיף ועשיר, וכוללת לימודי מדעים נרחבים לצד היכרות עם נטורופתיה. הסטודנטים נחשפים לנושאים מגוונים, ובכלל זה צמחי מרפא מערביים, פילוסופיה של הרפואה הטבעית, רפואה מערבית, גוף נפש, תזונה, שיטות טיפול במגע, ומקצועות העשרה כמו הומוטקסיקולוגיה, אבחון לפי פרחי באך, פסיכולוגיה התפתחותית, טיפול בנרות הופי, מחשבים, איך הופכים עיסוק לעסק, ועוד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מדיסין - המכללה למינהל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?