מדיסין - המכללה למינהל

קורס נומרולוגיה אבחונית

מדיסין הינו בית ספר ומוסד בינלאומי המתמחה בתחום הרפואה המשלימה, עיסוי ורפואה טבעית. קורס נומרולוגיה אבחונית מעניק היכרות מעמיקה עם עולם זה, ופותח אפשרויות תעסוקה מרתקות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס נומרולוגיה אבחונית - מדיסין קולג'
נומרולוגיה אבחונית היא שיטת טיפול מרתקת, אשר עושה שימוש בתאריך לידתו של האדם, וכן בשמו, על מנת לאבחן את האישיות. אבחון זה נעשה תוך התייחסות לאלמנטים רבים של הפרט, ובכלל זה גורמים רגשיים, פיזיים, רוחניים ומנטאליים. באמצעות השיטה ניתן לאתר מטענים תת הכרתיים של הפרט, מוטיבציות מסוגים שונים, מנגנוני הגנה ותפקודים לקויים, על מנת להבין את מפת הדרכים של האדם.

קורס נומרולוגיה אבחונית - מטרת הקורס
מכללת מדיסין קולג' פיתחה קורס מקיף במיוחד, המעניק כלים מקצועיים מתקדמים. המטרה המרכזית היא הכשרת מטפלים בנומרולוגיה איבחונית, בעלי ידע תיאורטי לצד מיומנויות פרקטיות, אשר ידעו כיצד להכווין מבחינה אישית ומקצועית.

לימודי נומרולוגיה אבחונית - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת סיום שלב א' בנומרולוגיה מטעם מדיסין מבית המכללה למנהל.

קורס נומרולוגיה אבחונית - משך הלימודים
הלימודים נמשכים ארבעה חודשים, לשלב א'.

לימודי נומרולוגיה אבחונית - מתכונת הלימודים
המפגשים הלימודיים משלבים שיעורים תיאורטיים, תרגול מעשי, עבודות בית, והתנסות מעשית.

לימודי נומרולוגיה אבחונית - תוכנית הלימודים
קורס נומרולוגיה אבחונית מקיף ועשיר, וכולל לימודי תיאוריה נרחבים לצד היכרות עם נומרולוגיה איבחונית. קורס מפת האישיות, מבוא לנומרולוגיה, גלגולה של נשמה והאנרגיות המספריות הם רק חלק מנושאי הלימוד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מדיסין - המכללה למינהל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?