המכללה למינהל

קורס מורים לנהיגה

המכללה למינהל מקיימת קורס מורים לנהיגה במסגרת בית הספר לתחבורה של המכללה. קורס מורי נהיגה הינו בפיקוח משרד התמ"ת ומשרד התחבורה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מורים לנהיגה - המכללה למינהל:
מורה נהיגה נחשב למקצוע מבוקש ביותר אשר יש בו פרנסה מתמדת. אולם, על מורי הנהיגה גם מוטלת אחריות כבדה - להכשיר נהגים זהירים הנוהגים לפי חוקי המדינה ובקיאים בשלל החוקים, התמרורים, במבנה הרכב והתרחישים שעשויים להתקיים על הכביש וזאת במטרה להפוך את הנסיעה על כבישי הארץ למהנה ובטיחותית.     

קורס מורי נהיגה - תנאי הסף לקבלה לקורס -
על המועמדים לקורס לעמוד בתנאים הבאים:
תושב ישראל בגיל 21 לפחות; מחזיק ברישיון נהיגה 3 שנים לפחות לרכב פרטי או לדרגת רישיון גבוהה יותר; תעודה המעידה על השכלה של 12 שנות לימוד לפחות (לחסרי תעודה יש להביא תצהיר מבית המשפט); ללא עבירות פליליות ועבירות תנועה חמורות (תעודת יושר מהמטה הארצי של משטרת ישראל); מעבר בהצלחה של בדיקות רפואיות ומבחני התאמה במכון מיוחד; מעבר בהצלחה של מבחן מעשי בנהיגה הנערך ע"י המפקח על בתי"ס לנהיגה או ע"י מי מטעמו; הפנייה ממשרד הרישוי לקורס מורים לנהיגה.

קורס מורי נהיגה - היקף הקורס - 
הלימודים בקורס כוללים כ-480 שעות עיוניות וכ-50 שעות לימוד מעשיות הנפרשות על פני 11 חודשים. הלימודים מתקיימים פעמיים בשבוע בין השעות: 17:30 עד 20:45 ופעם ביום שישי בין השעות 08:00 עד 15:00.

קורס מורי נהיגה של המכללה למינהל מתקיים בשלוחות חיפה וירושלים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה למינהל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?