מדיסין - המכללה למינהל

קורס טווינא

מדיסין הינו בית ספר ומוסד בינלאומי המתמחה בתחום הרפואה המשלימה, עיסוי ורפואה טבעית. קורס טווינא מעניק היכרות מעמיקה עם עולם זה, ופותח אפשרויות תעסוקה מרתקות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס טווינה - מדיסין קולג'
טווינא היא שיטת טיפול עתיקה, אשר מבוססת על עקרונות הרפואה הסינית. על פי שיטה זו, באמצעות הנעה של צ'י ודם במרידיאנים ניתן לשמור על התנועה החופשית בגוף ולמנוע כאב, ולהביא לתוצאות ריפוי יעילות ומהירות במגוון תחומים.

קורס טווינה - מטרת הקורס
מכללת מדיסין קולג' פיתחה קורס מקיף במיוחד, המעניק כלים מקצועיים מתקדמים. המטרה המרכזית היא הכשרת מטפלים בטווינא, בעלי ידע תיאורטי לצד מיומנויות פרקטיות. הסטודנטים זוכים להכשרה מקיפה, המקנה את הידע הדרוש לשם אבחון וטיפול בבעיות שונות דוגמת אורטופדיה, כאב, מחלות פנימיות, ועוד. בנוסף, הסטודנטים רוכשים את עקרונות העבודה הנכונה עם הצ'י, לומדים את עקרונות הרפואה והפילוסופיה הסינית, ומכירים את הרפואה המערבית.

לימודי טווינא - תנאי קבלה
דרישות הסף של הלימודים במדיסין קולג' כוללות תעודת בגרות, השכלה תיכונית מלאה, וראיון אישי.

לימודי טווינא - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת מטפל בטווינה מטעם מדיסין קולג' ביה"ס לרפואה משלימה של המכללה למינהל.

קורס טווינה - משך הלימודים
הלימודים נמשכים בין שנה לשנתיים, בהתאם למסלול הלימודים. קורס טווינא המעניק תעודת מטפל מוסמך בטווינא נמשך שנה אחת, ואילו קורס הסמכה לתעודת מטפל בכיר בטווינה נמשכת שנתיים.

לימודי טווינא - מתכונת הלימודים
המפגשים הלימודיים משלבים שיעורים תיאורטיים, תרגול מעשי, עבודות בית, והתנסות מונחית במוסדות טיפוליים. השנה הראשונה מקיפה 449 שעות אקדמיות, ואילו השנה השנייה היא בהיקף של 349 שעות אקדמיות.

לימודי טווינה - תוכנית הלימודים
קורס טווינא מקיף ועשיר, וכולל לימודי מדעים נרחבים לצד היכרות עם טווינא. קורסים דוגמת טכניקות מתקדמות באורטופדיה, טכניקות צ'י-קונג, טכניקות הטווינה, אבחנה ומהלכי טיפול באורטופדיה, יסודות הפילוסופיה והרפואה הסינית, אבחנה ומהלכי טיפול במחלות פנימיות ויסודות הרפואה- הסינית ורפואה- מערבית הם רק חלק מנושאי הלימוד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מדיסין - המכללה למינהל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?