מדיסין - המכללה למינהל

קורס זן שיאצו

מדיסין הינו בית ספר ומוסד בינלאומי המתמחה בתחום הרפואה המשלימה, עיסוי ורפואה טבעית. קורס זן שיאצו מעניק היכרות מעמיקה עם עולם זה, ופותח אפשרויות תעסוקה מרתקות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס זן שיאצו - מדיסין קולג'
זן שיאצו היא שיטת טיפול יפנית, אשר מבוססת על עקרונות הרפואה הסינית. על פי שיטה זו, באמצעות מתיחות, לחץ ומגע על נקודות האקופונקטורה ניתן לטפל במצב הפיזי והנפשי של האדם באמצעות הזרמת אנרגיה בצורה הרמונית בגוף.

קורס שיאצו - מטרת הקורס
מכללת מדיסין קולג' פיתחה קורס מקיף במיוחד, המעניק כלים מקצועיים מתקדמים. המטרה המרכזית היא הכשרת מטפלים בזן שיאצו, בעלי ידע תיאורטי לצד מיומנויות פרקטיות. הסטודנטים זוכים להכשרה מקיפה, המקנה את הידע הדרוש לשם יצירת איזון באנרגית גוף, נפש ורוח, וכן לומדים כיצד לטפל במצבים של חולי כרוני ואקוטי.

לימודי שיאצו - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת מטפל בשיאצו מטעם המכללה למינהל.

קורס זן שיאצו - משך הלימודים
הלימודים נמשכים בין שנה לשלוש שנים, בהתאם למסלול הלימודים. קורס זן שיאצו המעניק תעודת מטפל מוסמך בשיאצו נמשך שנה אחת, קורס הסמכה לתעודת מטפל בכיר בשיאצו נמשכת שנתיים, ואילו השנה השלישית של קורס שיאצו היא שנת התמחות.

לימודי זן - מתכונת הלימודים
המפגשים הלימודיים מתקיימים שלוש פעמים בשבוע, ומשלבים שיעורים תיאורטיים, תרגול מעשי, והתנסות מונחית במוסדות טיפוליים.

לימודי זן שיאצו - תוכנית הלימודים
קורס זן שיאצו מקיף ועשיר, וכוללת לימודי מדעים נרחבים לצד היכרות עם זן שיאצו. בכל שנה היקף הלימודים הוא 373 שעות, המכוללות לימודי מדעים, לימודי רפואה סינית, ולימודי שיאצו מעשי.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מדיסין - המכללה למינהל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?