המכללה למינהל

קורס הנהלת חשבונות מעשית

קורס הנהלת חשבונות מעשית של המכללה למינהל הוא למעשה לימודי המשך לקורס הנהלת חשבונות. קורס הנה"ח מעשית מכשיר את הסטודנטים לעבודה מעשית בתחום ומקנה להם יתרון יחסי על מועמדים אחרים הניגשים לראיון קבלת עבודה ושלא למדו או התנסו בעבודה המעשית של הנהלת החשבונות יום יום. 

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס הנהלת חשבונות מעשית - חשבונאות - המכללה למינהל:
קורס הנה"ח מעשית פותח על מנת לסייע ולהקל על תהליך מציאת העבודה בשוק החשבונאות, ולהכין את הבוגרים לראיון עבודה מקצועי. הקורס מכשיר מנהלי חשבונות לבצע עבודות מגוונות בתחום המעשי, מקנה להם ידע נרחב בתחום החשבונאות המעשית, משפר את הביטחון המקצועי של המשתתפים וכן מקנה להם נוהלי עבודה נאותים על-פי עקרונות חשבונאיים מקובלים.

קורס הנהלת חשבונות מעשית - קהל היעד -
הקורס מיועד למנהלי חשבונות בעלי תעודת סוג 2 או 3 / חשבונאים בכירים שטרם התנסו בעבודת הנהלת חשבונות היום יומית.

קורס הנהלת חשבונות מעשית - תוכן הקורס - 
הנושאים המרכזיים הנלמדים בקורס הינם: הכרת תוכנת חשבשבת והפעלתה בתחומי החשבונאות השונים בגרסת דוס, והצגת גרסת חלונות; התאמת בנקים; הפקת דו"חות לרשויות המס: מס הכנסה, ביטוח לאומי, ביטוח בריאות, מע"מ וכו'; התאמת לקוחות וספקים; רישום משכורת וניכויים בתכנת מיכפל; הפקת דוח רווח והפסד; הפקת כרטיסי עובד; הפקת מאזן; סדנה מעשית למילוי טפסים, דיווח לרשויות המס ואחרים; סדנה לחיפוש עבודה: איתור מקורות תעסוקה, כתיבת קורות חיים, ניהול שיחה בעת ראיון.
הלימודים בקורס כוללים פרויקט גמר במהלכו יבצע כל סטודנט רישום פעולות חשבונאיות מגוונות המקובלות בעסקים מסחריים והפקת דו"חות כספיים.

קורס הנהלת חשבונות מעשית - היקף הקורס -
היקף הלימודים בקורס הוא כ-60 שעות לימוד.

קורס הנהלת חשבונות מעשית - תעודה -
לסטודנטים שיעמדו בכל דרישות הקורס תוענק תעודות גמר ההכשרה מטעם המכללה למינהל.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה למינהל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?