מדיסין - המכללה למינהל

קורס הילינג

מדיסין הינו בית ספר ומוסד בינלאומי המתמחה בתחום הרפואה המשלימה, עיסוי ורפואה טבעית. קורס הילינג מעניק היכרות מעמיקה עם עולם זה, ופותח אפשרויות תעסוקה מרתקות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס הילינג - מדיסין קולג'
הילינג היא שיטת טיפול מרתקת, אשר מחברת באמצעות המטפל את אנרגיית הבריאות וההחלמה מהיקום אל המטופל. תפקידו של ההילר הוא לחזק במטופל את היכולת לקבל את אנרגיית ההחלמה, ולשמש כמעין מתווך אנרגטי בתהליך העברת אנרגיה נקייה וחיובית.

קורס הילינג - מטרת הקורס
מכללת מדיסין קולג' פיתחה קורס מקיף במיוחד, המעניק כלים מקצועיים מתקדמים. המטרה המרכזית היא הכשרת מטפלים בהילינג, בעלי ידע תיאורטי לצד מיומנויות פרקטיות. לשם כך, על המטפל לעבור תהליך אישי של פיתוח יכולת התחברות לאנרגיה, ופתיחת חסימות. במהלך הקורס הסטודנטים ילמדו במישור המחשבתי, הרוחני, הרגשי והפיזי גם יחד, וירכשו את הידע הנחוץ לשם השתלבות בקליניות פרטיות, בתי חולים ומרכזים רפואיים.

לימודי הילינג - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת מטפל ברייקי 1+2 בהילינג מוסמך מטעם מכללת מדיסין קולג' מבית המכללה למינהל. בסיום השנה השנייה, הבוגרים זכאים לתעודת הילינג בכיר מטעם מדיסין מבית המכללה למנהל.

קורס הילינג - משך הלימודים
הלימודים נמשכים בין שנה לשנתיים, בהתאם למסלול הלימודים. קורס הילינג המעניק תעודת מטפל מוסמך בהילינג נמשך שנה אחת, ואילו קורס הסמכה לתעודת מטפל בכיר בהילינג נמשכת שנתיים.

לימודי הילינג - מתכונת הלימודים
המפגשים הלימודיים משלבים שיעורים תיאורטיים, תרגול מעשי, עבודות בית, והתנסות מונחית במוסדות טיפוליים.

לימודי הילינג - תוכנית הלימודים
קורס הילינג מקיף ועשיר, וכולל לימודי תיאוריה נרחבים לצד היכרות עם הילינג. קורס עבודה עם קלפי רגשות וקלפי אושו- זן, דמיון מרפא, לידה מחדש, שחרור העבר, מטוטלת ככלי להעברת אנרגיה ולאבחון, ויתור והתמסרות, מרכזי האנרגיה, מודעות משקמת, הצבעים ואבני המרפא, איזון הגבר והאישה הפנימיים, כוח הסליחה, עבודה אנרגטית, מטפיסיקה, מהות הצ'אקרות ובניית משפטי עבודה ליצירת שינוי הם רק חלק מנושאי הלימוד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מדיסין - המכללה למינהל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?