מדיסין - המכללה למינהל

קורס דמיון מודרך

מדיסין הינו בית ספר ומוסד בינלאומי המתמחה בתחום הרפואה המשלימה, עיסוי ורפואה טבעית. קורס דמיון מודרך מעניק היכרות מעמיקה עם עולם זה, ופותח אפשרויות תעסוקה מרתקות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס דמיון מודרך - מדיסין קולג'
דמיון מודרך היא שיטת טיפול מרתקת, אשר מבוססת על השימוש בדמיון באופן יומיומי בצורה מודעת ולא מודעת כאחד. במהלך סדנת דמיון מודרך מתרגלים כלים המסייעים להשתמש בפעולה זו, על מנת לתרום את כוחה של המחשבה לשיפור איכות החיים, התמודדות עם לחצים וכעסים, מחלות, חרדות ועוד.

קורס דמיון מודרך - מטרת הקורס
מכללת מדיסין קולג' פיתחה סדנת מרתקת, המסייעת בכמה רבדים. תחום ראשון הוא העשרה והרחבת הידע בנושאים מרתקים כמו דמיון מודרך והרפיה, ונוסף על כך תרגול והתנסות מעשית בכלים שימושיים לחיי היום יום. מטרה נוספת של הקורס היא טיפוח המודרות העצמית, ושיפור התקשורת הבין אישית.

לימודי דמיון מודרך - תעודת סיום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת השתתפות בקורס דמיון מודרך, מטעם מדיסין מבית המכללה למנהל.

קורס דמיון מודרך - משך הלימודים
הלימודים נמשכים כארבעה חודשים.

לימודי דמיון מודרך - מתכונת הלימודים
המפגשים הלימודיים משלבים שיעורים תיאורטיים, תרגול מעשי, עבודות בית, והתנסות מעשית.

לימודי דמיון מודרך - תוכנית הלימודים
קורס דמיון מודרך מקיף ועשיר, וכולל לימודי תיאוריה נרחבים לצד היכרות עם נושאים שונים. לימודי כאב ומחלה בראייה הוליסטית, קבלת החלטות, הילד הפנימי, סוגי דמיון מודרך ונשימה מודעת, לחץ ומתח השפעות פיזיולוגיות ונפשיות, דימוי הגוף, הקשבה לקול הפנימי, תהליך הסליחה, שיטת סילבה, תקשורת עם התת מודע ודימוי עצמי הם רק חלק מנושאי הלימוד של סדנת דמיון מודרך.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מדיסין - המכללה למינהל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?