המכללה למינהל

קורס אימון אישי

המכללה למינהל בשיתוף חברת תות תקשורת ותוצאות בע"מ מציעות קורס אימון אישי המיועד לקהל הרחב ומכשיר מאמנים אישיים מקצועיים ואיכותיים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס הכשרת מאמנים - אימון אישי - "תות" תקשורת ותוצאות בע"מ והמכללה למינהל:
קורס הכשרת מאמנים - אימון אישי - מטרות -
מטרותיו של הקורס הינן להכשיר מאמנים מקצועיים ואיכותיים שיובילו את תכניותיה, ליצור שכבת מנהיגים איכותית בחברה הישראלית ולהוביל את משתתפי הקורסים להצלחה אישית ועסקית.

קורס הכשרת מאמנים - אימון אישי - תוכן הקורס -
קורס הכשרת המאמנים כולל סדרה של מפגשי אימון עם צוותי עבודה (ניהול בכיר, מחלקת מכירות, ניהול דרג ביניים, שירות, שיווק, ייזום ועוד...) שמטרתן, העלאת המצוינות וההישגיות של העובדים, הן במימד הערכי והן במימד הפיזי.
תכנית האימון האישי כוללת -
התוכנית כוללת סדרה של מפגשים אישיים שמטרתם ללוות את המאומן לפריצת דרך וצמיחה בכל תחום בחייו. במהלך כל אחת מתכנית האימון, יוצר המאמן, בשיתוף עם המאומן, מיקוד ועבודה על עקרונות בסיסיים שמובילים להצלחה: אחריות, אינטגריטי (יושרה), שיתוף פעולה ועוד. לאחר הטמעת העקרונות שנעשת באמצעות אבחנה, תהליכי עבודה ותרגול, מתקיימת סדרה של מפגשי אימון שבהם יוצר המאומן מדדים להצלחה, מערכת תמיכה ומרחב הישגיות תפקודית כקבוצה וכפרטים.
משך תהליך האימון כולו נע בין תקופות של שלושה חודשים ועד שנים, עפ"י צרכי המאומן.

קורס הכשרת מאמנים - נושאי הלימוד -
הנושאים המרכזיים הנלמדים בקורס: בחירה בהצלחה- פרק זה כולל הכרה עם כללי האימון ועקרונותיו המרכזיים. ומכיל בנוסף תהליך בניית תכנית הצלחה אישית לכל תחום בחיים; "תסריט ההצלחה"- במהלך פרק זה מוביל המאמן את המאומנים ליצירת מצגת תקשורתית אישית/ עסקית מנצחת; מיומנויות תקשורת- פרקים אלה ממוקדים בכלים לניהול אינטראקציה אימונית איכותית, ניהול שיחת הקשרים, עבודה מול דעות שונות, התנגדויות וניהול משברים בשיחה; אחריות אישית- פרק זה מקנה ומטמיע גישה אחראית וכלים אפקטיביים ליצירת פתרונות בכל מצב; השפעה אישית- פרק המכוון ומוביל את המאומן /מאומנים להרחבת ההשפעה האישית שלהם בכל סיטואציה; משא ומתן להצלחה- פרק זה מעניק תובנה עמוקה על בסיסי ההצלחה בניהול משא ומתן; אימון והטמעת מיומנויות- פרק זה מכיל כלים למחייבות והטמעה ארוכי טווח; התנהלות כלכלית נכונה - התמודדות עם היבטים פיננסיים בחיי הפרט,משפחה ועסק.

קורס האימון להצלחה נפרש על פני חצי שנה, במהלך נדרשים המשתתפים, לצד מפגש למידה שבועי, ללימוד אינטנסיבי אישי ו/או עסקי.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה למינהל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?