המכללה למינהל

קורסים אקדמיים בביטוח, יעוץ, וראיית חשבון

המכללה למינהל מציעה מגוון קורסים אקדמיים לתואר של האוניברסיטה הפתוחה בתחומי הביטוח, יעוץ, השקעות, שמאות, ראיית חשבון ותעשיה וניהול. הקורסים מיועדים הן לחסרי ניסיון המעוניינים להתפתח לכיוון המקצועי מבלי לותר על תואר והן לאנשי מקצוע המבקשים להתפתח ולהתקדם בתפקידם או לעשות הסבה מקצועית. 

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורסים אקדמיים לתואר בביטוח, יעוץ, וראיית חשבון - המכללה למינהל:
ראיית חשבון לתואר חשבונאות של האוניברסיטה הפתוחה
הנדסת תעשייה וניהול לתואר של האו"פ
שמאות מקרקעין ותואר ניהול של האו"פ
שמאות מקרקעין לבעלי תואר
ביטוח - יסודות הביטוח, ביטוח פנסיוני, ביטוח אלמנטרי
ייעוץ השקעות
מכינה במסלול הנדסת תעשיה וניהול

הקורסים האקדמיים של המכללה למינהל הינם קורסים ייחודיים המאפשרים לסטודנטים להינות משני עולמות גם יחד, מצד אחד הכשרה מקצועית מטעם המכללה למינהל ומנצד שני רכישת תואר אקדמי של האוניברסיטה הפתוחה. השילוב של שני העולמות פותח בפני הבוגרים אפשרויות תעסוקה נרחבות והופך אותם לאחת מהקבוצות המבוקשות במשק.

הסטודנטים של המכללה למינהל נהנים מהמוניטין הרב שצברה המכללה, כמו גם מחווית לימודים איכותית, יחס חם ואישי מסגל ההוראה ומסגל המכללה המנהלי ומתוכניות לימוד מקצועיות המותאמות לדרישות המשק והשוק ומשלבות לימודי חומר תיאורטי לצד התנסות מעשית ענפה. יחד עם זאת יזכו משתתפים הקורסים האקדמיים לתואר מוערך של האוניברסיטה הפתוחה ויפתחו לעצמם דלתות רבות. הסטודנטים שילמדו באחד מהקורסים האקדמיים יוכלו להשתלב במקומות עבודה רבים עפ"י הכשרתם או להתקדם ולפהתפתח במקום עבודה קיים. הלימודים למינהל ומזכירות מתקיימים בשלוחות הבאות: אשדוד, באר שבע, בית ברל, חיפה, ירושלים, נתניה, פתח תקוה, קצרין, ראשון לציון, רחובות ותל אביב.   

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה למינהל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?