המכללה למינהל

לימודי הנדסאים

רשת בתי הספר להנדסאים של המכללה למינהל הינה רשת גדולה, ותיקה ואיכותית המציעה מגוון רחב של מגמות לימוד לתואר הנדסאי. לימודי הנדסאים של המכללה למינהל מתקיימים בשלוחות: ראשון לציון, אשדוד, אילת וחיפה.  

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

לימודי הנדסאים - המכללה למינהל:
הנדסת תעשייה וניהול - התמחות בניהול השיווק
הנדסת תעשייה וניהול - מערכות ייצור
הנדסת תעשייה וניהול - מערכות מידע
הנדסת תעשייה וניהול - ניהול מערכות לוגיסטיות
הנדסת אלקטרוניקה - התמחות במחשבים
הנדסת תוכנה
הנדסת חשמל
הנדסה אזרחית (בניין)
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית

מכינה טכנולוגית (קדם הנדסאים)

חדש! לימודי הנדסת תעשייה וניהול בשלוחת חיפה! הלימודים במסלול מקנים תואר (B.Sc.) בהנדסת תעשייה וניהול של האוניברסיטה הפתוחה.

שלוחות הלימוד של בתי הספר להנדסאים של המכללה למינהל מקיימות תנאי לימוד נוחים וכוללות כיתות הדרכה גדולות, ממוזגות ומצוידות באמצעי הוראה חדישים, מעבדות מחשבים משוכללות וציוד לימודי מלא. בנוסף ממוקמות השלוחות על צירי תנועה מרכזיים המאפשרים נגישות נוחה.

הלימודים לתואר הנדסאי במכללה למינהל הינם בשיתוף ופיקוח מה"ט- המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע. תעודת הגמר "הנדסאי מוסמך" אותה מקבלים הסטודנטים בסיום הכשרתם חתומה ע"י מה"ט והיא מוכרת במוסדות להשכלה גבוהה בארץ ובעולם וכן בקרב המעסיקים. הנדסאי מוסמך יכול להירשם בפנקס ההנדסאים, ולהתקבל כחבר בהסתדרות ההנדסאים והטכנאים. בוגרי בתי הספר להנדסאים של המכללה למינהל משתלבים בקלות ובמהירות בשוק העבודה כשבידיהם ידע, מיומנות וכלים למתן פתרונות לארגונים ולתעשיות המתמודדות בשווקים התחרותיים של המאה העשרים ואחת. כמו כן בוגרים רבים ממשיכים ללימודי תארים אקדמאיים.

לימודי הנדסאים במכללה למינהל - תנאי קבלה
על המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות, או ציון עובר בבחינות הבגרות במתמטיקה אנגלית ועברית, או תעודת השכלה מחו"ל המוכרת כשוות ערך לתעודת בגרות ע"י משרד החינוך. כמו כן המועמדים יכולים לעבור מכינה טכנולוגית (קדם הנדסאים) ועליהם לקבל אישור ועדת קבלה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה למינהל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?