המכללה למנהל

קורס גישור

הגישור הוא כלי חוקי ליישוב סכסוכים בהסכמה ונעשה בו שימוש ההולך וגדל עם הזמן לניהול התדיינויות ארוכות ויקרות בבתי המשפט. תפקידו של הגישור הוא ליצור דיאלוג משופר בין שני הצדדים שיאפשר את הבנתם של העמדות והאינטרסים של כל אחד מהם. הגישור הוא למעשה ניהול משא ומתן תוך כבוד הדדי, הקשבה, סבלנות וזיהוי אינטרסים וצרכים במדויק. המכללה למנהל מציעה קורס גישור הנלמד בשלוחת ראשון לציון ומתאים למנהלים, אנשי עסקים, עובדים ואזרחים המעוניינים ללמוד כיצד להתמודד עם מחלוקות בדרך המביאה לתוצאות טובות הרבה יותר מבחינת כל הצדדים הנוגעים לעניין.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס גישור - מטרת הקורס:
הקורס נועד להקנות למשתתפיו מיומנויות פרקטיות  ליצירת כימיה בין אישית, התמודדות מוצלחת עם סגנונות שונים לניהול קונפליקטים, תשאול אפקטיבי, שיפור יכולת ניהול ועבודת צוות.

קורס גישור - תנאי קבלה:
על המועמדים להיות בוגרי  12 שנות לימוד.

קורס גישור - תכנית הלימודים: לימודי גישור כוללים כ-60 שעות לימוד אקדמיות, המתקיימות בשעות הערב. תכנית הלימודים כוללת נושאים כגון: עקרונות הגישור ושלביו השונים; משמעות הליך הגישור ומהותו ככלי ליישוב סכסוכים; שיטות חלופיות לפתרון סכסוכים; תכונות המגשר ותפקידיו; אתיקה בגישור; הדרכים לניהול מו"מ; היכרות עם סגנון התקשורת האישי בניהול קונפליקט והתמודדות עם סגנונות שונים; מיומנויות הגישור: הקשבה פעילה, יצירת כימיה בין אישית גם כשאין הסכמה, זיהוי אינטרסים שונים, יצירת אמפתיה, אומנות שאילת השאלות שמביאות לתוצאות, הגעה להסכמות וניסוח ההסכם, העלאת אופציות והערכתן. לבוגרי הקורס שיעמדו בדרישותיו בהצלחה תוענק תעודת גמר מטעם המכללה למנהל.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה למנהל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?