המכללה העסקית

קורס שוק ההון ובורסה

המכללה העסקית מציעה קורס שוק ההון ובורסה מרתק ועדכני, המעניק ידע מקיף המאפשר להשתלב בשוק במגוון רחב של תפקידים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס שוק ההון ובורסה - המכללה העסקית
שוק ההון תוסס ודינאמי, ומציע מגוון רחב של אפשרויות למעוניינים להשתלב בו. המשקיע הישראלי יכול כיום ליצור חשיפה גם לשווקים מתעוררים, ולהגדיל את פוטנציאל הרווח במידה ניכרת. לשם כך, יש להכיר את הכלים והחלופות השונות, ולבצע בקרת סיכון באמצעות הבנת תנאי השוק והגורמים השמפיעים עליו.

קורס שוק ההון ובורסה - מטרת הקורס
תוכנית הקורס כוללת ידע תיאורטי לצד מיומנויות מעשיות, ומקנה את כל הכלים הנחוצים לשם בניית תיק השקעות מגוון, בעל פוטנציאל תשואה מקסימאלית. מטרה מרכזית נוספת היא היכרות עם מגוון שיטות, לשם ביצוע הגנות מפני סיכוני שוק שונים.

קורס שוק ההון ובורסה - קהל היעד
הקורס מיועד לכלל הציבור, ואינו מצריך ידע קודם.

קורס שוק ההון ובורסה - אופן הלימודים
תוכנית הלימודים משלבת עבודה מעשית עם ידע תיאורטי, וכוללת שימוש בעזרים שונים כמו עיתונות כלכלית, תוכנת מחשב, מצגות, ועוד. חלק נוסף של הלימודים כולל הרצאות אורח, דיונים פומביים ותרגולים.

קורס שוק ההון ובורסה - תוכנית הלימודים
נושאי הלימוד של קורס שוק ההון ובורסה מגוונים, ומעניקים ידע תיאורטי לצד מיומנויות פרקטיות. קורס מבוא לחסכון פנסיוני, כללי השקעה למשקיע בתעודות סל ובמוצרי יתרון מובנה, סודות השיטה הטכנית לחיזוי מחירים של ניירות ערך, מבנה וסקירת שוק ההון בישראל, מדד המעו"ף (אופציות) קרנות נאמנות והשקעות פיננסיות, שוק מטבע החוץ ומכשירים פיננסים, מיסוי שוק ההון, בורסות חו"ל וניירות ערך זרים, אגרות חוב והקשר בין שוקי האג"ח, פלטפורמות מסחר, טיפים וכללי השקעה בבורסה הם הנושאים העיקריים של הקורס.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה העסקית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?