המכללה העסקית

קורס רכש וקניינות שלב ה APP

המכללה העסקית מציעה קורס רכש וקניינות שלב ה APP מרתק ועדכני, המעניק ידע מקיף המאפשר להשתלב בשוק במגוון רחב של תפקידים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס רכש וקניינות שלב ה APP - המכללה העסקית
רכש וקניינות הוא תחום דינאמי ותוסס, המהווה את חוד החנית בכל ארגון כלכלי. מבצעי המדיניות, הלא הם הקניינים, נדרשים למידע רב על מנת לקבל החלטות בצורה מושכלת. קורס רכש וקניינות שלב APP מעניק את הידע הדרוש לשם שלב ההסמכה הראשון, ומעניק את מירב נקודות הזיכוי לשם ההסמכה.

קורס רכש וקניינות שלב ה APP - הכנה למבחנים
המכללה העסקית פיתחה קורס מקיף, המהווה הכנה לקראת בחינת ההסמכה של ארגון מנהלי רכש ולוגיסטיקה בישראל, ולקראת קבלת תעודת קניין - APP-Approved Purchasing Practitioner המוכרת ע"י הפדרציה הבינלאומית לניהול רכש והספקה IFPSM.

קהל היעד - קורס רכש וקניינות שלב ה APP
כל מי שמבקש להשתלב בתחום קניינות ורכש, וכן עובדים במחלקות רכש בחברות תעשייתיות, חברות נותנות שירות, יבואנים או אנשי רכש ולוגיסטיקה, ימצאו עניין רב בקורס של המכללה העסקית.

תוכנית הלימודים - קורס רכש וקניינות שלב ה APP
נושאי הלימוד של קורס רכש וקניינות שלב ה APP מגוונים, ומעניקים ידע תיאורטי לצד מיומנויות פרקטיות. מו"מ אפקטיבי, הסביבה העסקית, ניהול מלאי,בחירת הספק הנכון, רכש בינלאומי והבנת עקרונות הרכש הם הנושאים העיקריים של הקורס.

קורס רכש וקניינות שלב ה APP - אופן הלימודים
משך הקורס הוא 152 שעות על פני 36 מפגשים, המוצעים במגוון מועדים. מועד ערב מתקיים בימי ראשון וכן פעם בחודש בימי חמישי, מועד שישי מתקיים בימי שישי וכן פעם בחודש בימי שלישי, ומועד בוקר כולל 19 מפגשים ומתקיים בימי שלישי.

תעודת סיום - קורס רכש וקניינות שלב ה APP
לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת סיום מטעם ארגון מנהלי הרכש ולוגיסטיקה ולשכת המסחר ת"א והמרכז. בנוסף לעומדים בהצלחה במבחן ההסמכה ובדרישות ההסמכה של ארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בישראל, כלומר (צבירת 70 נק'), תוענק תעודה מטעם ארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה המוכרת ע"י הפדרציה הבינלאומית IFPSM.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה העסקית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?