המכללה העסקית

לשכת המסחר תל אביב והמרכז

המכללה העסקית מציעה קשת רחבה של קורסים עדכניים בתחום הניהול העסקי, המיועדים לכל מי שמבקש לרכוש ידע חדש, להתפתח מבחינה מקצועית, או לעשות הסבה מקצועית ולהשתלב בתחום תוסס ודינאמי.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

המכללה העסקית - קורס עסקי
קורס ניהול והפקת אירועים

המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א והמרכז החלה את פעילותה בשנת 1977, והרחיבה מאז את פעילותה המקצועית במידה ניכרת. כיום המכללה מציעה מניפה רחבה של קורסים בקשת עשירה של נושאים עדכניים, לחברי הלשכה כמו גם לכלל הציבור. לקוחות המכללה כוללים חברות עסקיות גדולות, חברות ציבוריות, בעלי עסקים קטנים, חברות ממשלתיות, חיילים משוחררים, ועוד. צוות המרצים של המכללה העסקית כולל אנשי עסקים ומרצים מהמובילים בתחומם, ומעניק מניסיונו הרב לסטודנטים.

הסטודנטים של המכללה העסקית נהנים מיתרונות רבים, ובהם מאות מרצים בעלי שם, ייעוץ אישי לכל תלמיד, ניסיון של מעל 30 שנה בתחום ההדרכות וההשתלמויות, עזרה בהשמת הבוגרים בעבודות בתחום התמחותם, מחירים נוחים, עשרות קורסים והשתלמויות בתחומים מגוונים, תוכניות לימוד מגוונות המשתנות על פי צרכי השוק, מיקום מרכזי, ועוד. מירב הקורסים במכללה מוכרים על ידי משרד החינוך לצורך גמול השתלמות וחלקם מוכרים על ידי משרד העבודה לצורך פיקדון לחיילים משוחררים.

לשכת המסחר של תל אביב והמרכז חרתה על דגלה את קידום המגזר העסקי בישראל, במגוון אמצעים. מניעת הגנות והעדפות סקטוריאליות, צמצום הביורוקרטיה, קידום כלכלה שוק, גלובליזציה ותחרות חופשית הם רק חלק מהעקרונות עליהם מושתת הפעילות של הלשכה. על פי חזון זה, לשכת המסחר מטפחת קשרים הדוקים עם לשכות מסחר ברחבי הגלובוס, תוך התמקדות בקידום הקשרים העסקיים של חברי הלשכה עם גורמים מקבילים בחו"ל בתחום הייצוא והייבוא על סוגיו השונים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה העסקית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?