המכללה האקדמית נתניה

לימודי תואר ראשון בתקשורת

המכללה האקדמית נתניה מציעה לימודי תואר ראשון בתקשורת, תוך הקפדה על תכני לימוד עדכניים וברמה אקדמית גבוהה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון בתקשורת - המכללה האקדמית נתניה
בית הספר לתקשורת של המכללה האקדמית נתניה מציע לימודי תואר ראשון בתקשורת איכותיים ומקצועיים, המקנים השכלה אקדמית מקיפה. ידע זה מעניק ראיית עולם רחבה, ופותח אפשרויות תעסוקה מגוונות בפני הבוגרים.

לימודי תקשורת - צוות המרצים
הסגל האקדמי של המכללה האקדמית נתניה כולל את מיטב המרצים לתקשורת בארץ, וזאת כחלק מהחזון של המכללה האקדמית נתניה למצוינות אקדמית לצד מצוינות מקצועית. הודות לסגל ההוראה האיכותי, הסטודנטים רוכשים כלים תיאורטיים ומעשיים מתקדמים, ומכירים את כל תחומי התקשורת מבחינה תיאורטית ומעשית גם יחד.

לימודי תקשורת לתואר ראשון - תוכנית הלימודים
המכללה האקדמית נתניה פיתחה מסלול לימודים מקיף, אשר נמשך שלוש שנים. בנוסף, ישנה אפשרות למסלול לימודי ערב, המתאים גם לאנשים עובדים.

לימודי תואר ראשון - תעודת גמר
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתעודת תואר ראשון B.A. בתקשורת.

לימודי תקשורת - תוכנית הלימודים
הסטודנטים נחשפים לקשת מרתקת ומגוונת של נושאים מתחומי מידע שונים ומאתגרים, ומשלבים בין קורסי חובה, הרצאות מבוא, סמינרים, ועוד. קורס יחסי המשפט והתקשורת בישראל, מלחמה ושלום בתקשורת, מחשבה הומניסטית, יצירתיות וחדשניות בטלוויזיה, תקשורת וזיכרון קולקטיבי, מגזין מקוון, דוברות, החברה הישראלית, חשיבה יצירתית ויישומיה במדיה, אקטואליה בתקשורת, שיח קונפליקטים וסוגיות נבחרות בחקר התקשורת הם רק חלק מהתחומים אותם לומדים הסטודנטים במהלך תואר ראשון בתקשורת.

לימודי תקשורת לתואר ראשון - חזון חברתי
כחלק מהחזון החברתי של המכללה האקדמית נתניה, הסטודנטים לוקחים חלק פעיל במספר פרויקטים למען החברה. הקליניקה לסיוע משפטי הוקמה בשנת 1984, ומעניקה סיוע טרום משפטי במגוון תחומים, על ידי סטודנטים בהנחייתם של עורכי דין. פעילות מרכזית נוספת מתקיימת בשיתוף פעולה עם עמותת הלב, התנועה למלחמה בעוני, אשר מגייסת סטודנטים המעוניינים בעשייה חברתית. בנוסף, הסטודנטים של המכללה האקדמית חיפה משתתפים בפרויקט פר"ח, ופועלים באופנים רבים למען רווחתם באמצעות אגודת הסטודנטים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית נתניה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?