המכללה האקדמית נתניה

לימודי תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב

המכללה האקדמית נתניה מציעה לימודי תואר ראשון B.Sc במדעי המחשב ומתמטיקה, תוך הקפדה על תכני לימוד עדכניים וברמה אקדמית גבוהה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון B.Sc במדעי המחשב ומתמטיקה - המכללה האקדמית נתניה
בית הספר למדעי המחשב של המכללה האקדמית נתניה מציע לימודי תואר ראשון במדעי המחשב איכותיים ומקצועיים, המקנים ידע תיאורטי נרחב לצד מיומנויות מעשיות. על מנת להשיג מטרה זו, תוכנית הלימודים משלבת קורסים ייחודיים המעמיקים נושאי מפתח בהנדסת תוכנה, קורסי תכנות חזקה, וכן פרויקטים מעשיים רבים.

לימודי מתמטיקה ומדעי המחשב - צוות המרצים
הסגל האקדמי של המכללה האקדמית נתניה כולל מרצי פנים איכותיים ובעלי ניסיון, אשר מילאו תפקידים רבים באקדמיה ובתעשייה גם יחד.

לימודי תואר ראשון - תעודת גמר
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתעודת תואר ראשון B.Sc במדעי המחשב ומתמטיקה.

לימודי מתמטיקה ומדעי המחשב B.Sc - תוכנית הלימודים
הסטודנטים נחשפים לקשת מרתקת ומגוונת של נושאים מתחומי מידע שונים ומאתגרים, ומשלבים בין קורסי חובה, הרצאות מבוא, סמינרים, ועוד.

לימודי מתמטיקה ומדעי המחשב לתואר ראשון - חזון חברתי
כחלק מהחזון החברתי של המכללה האקדמית נתניה, הסטודנטים לוקחים חלק פעיל במספר פרויקטים למען החברה. הקליניקה לסיוע משפטי הוקמה בשנת 1984, ומעניקה סיוע טרום משפטי במגוון תחומים, על ידי סטודנטים בהנחייתם של עורכי דין. פעילות מרכזית נוספת מתקיימת בשיתוף פעולה עם עמותת הלב, התנועה למלחמה בעוני, אשר מגייסת סטודנטים המעוניינים בעשייה חברתית. בנוסף, הסטודנטים של המכללה האקדמית חיפה משתתפים בפרויקט פר"ח, ופועלים באופנים רבים למען רווחתם באמצעות אגודת הסטודנטים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית נתניה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?