המכללה האקדמית נתניה

לימודי תואר ראשון במינהל עסקים ומשפטים

המכללה האקדמית נתניה מציעה קשת רחבה של לימודי תואר ראשון במשפטים ומינהל עסקים, תוך הקפדה על תכני לימוד עדכניים וברמה אקדמית גבוהה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון במינהל עסקים ומשפטים LL.B - המכללה האקדמית נתניה
בית הספר למשפטים של המכללה האקדמית נתניה מציע לימודי תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים איכותיים ומקצועיים, המקנים השכלה אקדמית רחבה בזמן סביר. ידע זה מעניק ראיית עולם רחבה, ופותח אפשרויות תעסוקה מגוונות בפני הבוגרים.

לימודי משפטים ומנהל עסקים - צוות המרצים
הסגל האקדמי של המכללה האקדמית נתניה כולל מרצי פנים, לצד מורים מן החוץ. בצוות חברים פרופסורים וכן בעלי דוקטור, בעלי ניסיון רב בהוראה ומחקר בתחומים מגוונים.

לימודי מנהל עסקים ומשפטים - יתרונות לסטודנטים
בשל המספר הרב של בוגרי לימודי משפטים לתואר ראשון, יש צורך בערך מוסף על מנת להשתלב בתפקידים משפטיים ומשרדי עורכי דין מובילים. לימודי מנהל עסקים בשילוב עם משפטים מקנים יתרון מעשי, הודות להיכרות המעמיקה עם תחום מנהל העסקים המודרני.

לימודי תואר ראשון במינהל עסקים ומשפטים - לימודי המשך
בוגרי מסלול זה יכולים לבחור בין שני מסלולים, אם ברצונם לרכוש השכלה נוספת בתחום מנהל עסקים. המסלול הראשון הוא השלמה של תואר ראשון במנהל עסקים, בשלושה סמסטרים ולפי כל הדרישות של המועצה להשכלה גבוהה. המסלול השני הוא השלמת תואר שני במנהל עסקים במסלול שיווק, מימון או ניהול רב תחומי, ובכך לסיים בארבע שנים שני תארים אקדמיים.

לימודי מנהל עסקים ומשפטים לתואר ראשון - קהל יעד
כל סטודנט אשר התקבל ללימודי משפטים יכול לבחור בתוכנית זו, תוך התחשבות בציוני הבגרות.

לימודי תואר ראשון - תעודת גמר
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתעודת LL.B במשפטים, וכן קבלה של גיליון ציונים מטעם המכללה האקדמית לנתניה המאשר כי סיימו לימודיהם במסלול מינהל עסקים של המיכללה.

לימודי משפטים LL.B - תוכנית הלימודים
הסטודנטים נחשפים לקשת מרתקת ומגוונת של נושאים מתחומי מידע שונים ומאתגרים, ומשלבים בין קורסי חובה, הרצאות מבוא, סמינרים, ועוד. קורס זכויות האדם, סטטיסטיקה למנהל עסקים, זכויות נשים, משפט ואלימות, סוגיות בדיני משפחה ובענייני המעמד האישי, יסודות מערכות מידע, הסייגים לאחריות הפלילית, זכויות נשים, שימושי מחשב, קונפליקטים תרבותיים במשפט הפלילי, תכנון מס לגיטימי, ביקורת בג"צ על המנהל הציבורי, הגבלים עסקיים, יסודות השיווק, יסודות המימון, הירושה והצוואה במשפט העברי, שיקול הדעת בקביעת עבודות ואמנות הנאום והשכנוע הם רק חלק מהתחומים אותם לומדים הסטודנטים במהלך תואר ראשון במשפטים.

לימודי משפטים ומנהל עסקים לתואר ראשון - חזון חברתי
כחלק מהחזון החברתי של המכללה האקדמית נתניה, הסטודנטים לוקחים חלק פעיל במספר פרויקטים למען החברה. הקליניקה לסיוע משפטי הוקמה בשנת 1984, ומעניקה סיוע טרום משפטי במגוון תחומים, על ידי סטודנטים בהנחייתם של עורכי דין. פעילות מרכזית נוספת מתקיימת בשיתוף פעולה עם עמותת הלב, התנועה למלחמה בעוני, אשר מגייסת סטודנטים המעוניינים בעשייה חברתית. בנוסף, הסטודנטים של המכללה האקדמית חיפה משתתפים בפרויקט פר"ח, ופועלים באופנים רבים למען רווחתם באמצעות אגודת הסטודנטים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית נתניה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?