המכללה האקדמית נתניה

לימודי תואר ראשון במינהל עסקים

המכללה האקדמית נתניה מציעה קשת רחבה של לימודי תואר ראשון במינהל עסקים, תוך הקפדה על תכני לימוד עדכניים וברמה אקדמית גבוהה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון במינהל עסקים - המכללה האקדמית נתניה
בית הספר למשפטים של המכללה האקדמית נתניה מציע לימודי תואר ראשון במנהל עסקים איכותיים ומקצועיים, המקנים השכלה אקדמית מקיפה. ידע זה מעניק ראיית עולם רחבה, ופותח אפשרויות תעסוקה מגוונות בפני הבוגרים.

לימודי מנהל עסקים - צוות המרצים
הסגל האקדמי של המכללה האקדמית נתניה כולל מרצי פנים, לצד מורים מן החוץ. בצוות חברים פרופסורים וכן בעלי דוקטור, בעלי ניסיון רב בהוראה ומחקר בתחומים מגוונים.

לימודי מנהל עסקים - מסלול ערב
המכללה האקדמית נתניה פיתחה מסלול ייחודי של לימודי תואר ראשון במנהל עסקים, במסלול לימודי ערב המתאים במיוחד לצרכיהם של אנשים עובדים. המפגשים הלימודיים מתקיימים בשעות הערב ובימי שישי, על מנת לענות על הצרכים של סטודנטים עובדים.

לימודי תואר ראשון במינהל עסקים - התמחויות
כל סטודנט נדרש לבחור אחד מבין מסלולי התמחות מרתקים: יועצי השקעות, מערכות מידע, מימון, ניהול גלובלי, שיווק, או רב תחומי.

לימודי מנהל עסקים לתואר ראשון - תוכנית הלימודים
המכללה האקדמית נתניה פיתחה מסלול לימודים מקיף, הכולל שמונה סמסטרים רצופים, כולל שני סמסטרים בקיץ.

לימודי תואר ראשון - מנהל עסקים - דרישות סף
תנאי הקבלה של לימודי B.A. במנהל עסקים כוללים קורס הכנה במתמטיקה ותעודת בגרות מלאה. חשוב לציין כי ניסיון ניהולי או ארגוני מהווה שיקול בוועדת הקבלה, ומועמדים אשר אינם עומדים בחלק מתנאי הקבלה יכולים לפנות לוועדת חריגים.

לימודי תואר ראשון - תעודת גמר
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתעודת תואר ראשון B.A. במנהל עסקים.

לימודי מנהל עסקים - תוכנית הלימודים
הסטודנטים נחשפים לקשת מרתקת ומגוונת של נושאים מתחומי מידע שונים ומאתגרים, ומשלבים בין קורסי חובה, הרצאות מבוא, סמינרים, ועוד. קורס יסודות המימון, מבנים ותהליכים בארגון, יסודות שיטות מחקר בשיווק, משפט עסקי, יסודות הבנקאות, יסודות חקר ביצועים, חשבונאות פיננסית, בחירת תיקי השקעות, מערכות מידע, דיני ניירות ערך ואתיקה מקצועית, משפט עסקי, דיני ביטוח ומבוא לפסיכולוגיה הם רק חלק מהתחומים אותם לומדים הסטודנטים במהלך תואר ראשון במנהל עסקים.

לימודי מנהל עסקים לתואר ראשון - חזון חברתי
כחלק מהחזון החברתי של המכללה האקדמית נתניה, הסטודנטים לוקחים חלק פעיל במספר פרויקטים למען החברה. הקליניקה לסיוע משפטי הוקמה בשנת 1984, ומעניקה סיוע טרום משפטי במגוון תחומים, על ידי סטודנטים בהנחייתם של עורכי דין. פעילות מרכזית נוספת מתקיימת בשיתוף פעולה עם עמותת הלב, התנועה למלחמה בעוני, אשר מגייסת סטודנטים המעוניינים בעשייה חברתית. בנוסף, הסטודנטים של המכללה האקדמית חיפה משתתפים בפרויקט פר"ח, ופועלים באופנים רבים למען רווחתם באמצעות אגודת הסטודנטים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית נתניה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?