המכללה האקדמית נתניה

לימודי תואר ראשון במדעי ההתנהגות

המכללה האקדמית נתניה מציעה לימודי תואר ראשון במדעי ההתנהגות, תוך הקפדה על תכני לימוד עדכניים וברמה אקדמית גבוהה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון במדעי ההתנהגות - המכללה האקדמית נתניה
בית הספר למדעי ההתנהגות של המכללה האקדמית נתניה מציע לימודי תואר ראשון במדעי ההתנהגות איכותיים ומקצועיים, המקנים השכלה אקדמית מקיפה. ידע זה מעניק ראיית עולם רחבה, ופותח אפשרויות תעסוקה מגוונות בפני הבוגרים.

לימודי מדעי ההתנהגות - צוות המרצים
הסגל האקדמי של המכללה האקדמית נתניה כולל אנשי מקצוע מובילים בתחומם, אשר חולקים עם הסטודנטים את הידע שלהם בתחומי הסוציולוגיה, האנתרופולוגיה, הפסיכולוגיה, הניהול, הגרונטולוגיה והקרימינולוגיה. כל אלה מבטיחים כי הסטודנטים ירכשו מבט רב תחומי על הקשר בין הפרט למגמות חברתיות, ולהשפעות של תהליכים אירגוניים וחברתיים.

לימודי מדעי ההתנהגות לתואר ראשון - תוכנית הלימודים
המכללה האקדמית נתניה פיתחה מסלול לימודים מקיף, אשר נמשך שלוש שנים. בנוסף, ישנה אפשרות למסלול לימודי ערב, המתאים גם לאנשים עובדים. כל סטודנט נדרש לבחור בין התמחות לימודי פסיכולוגיה, או התמחות לימודי ניהול ומשאבי אנוש.

לימודי תואר ראשון - תעודת גמר
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתעודת תואר ראשון B.A. במדעי ההתנהגות.

לימודי מדעי ההתנהגות - תוכנית הלימודים
הסטודנטים נחשפים לקשת מרתקת ומגוונת של נושאים מתחומי מידע שונים ומאתגרים, ומשלבים בין קורסי חובה, הרצאות מבוא, סמינרים, ועוד. קורס קוגניציה, סוגיות נבחרות בחקר האישיות, סוגיות נבחרות בחקר הפסיכופתולוגיה, צמיחה לאחר טראומה, ייעוץ ארגוני, סוציולוגיה של דיני אישות ביהדות, אלימות בני נוער, חקר תפקידים ואיושם, דילמות חברתיות בניהול ודיני עבודה הם רק חלק מהתחומים אותם לומדים הסטודנטים במהלך תואר ראשון במדעי ההתנהגות.

לימודי מדעי ההתנהגות לתואר ראשון - חזון חברתי
כחלק מהחזון החברתי של המכללה האקדמית נתניה, הסטודנטים לוקחים חלק פעיל במספר פרויקטים למען החברה. הקליניקה לסיוע משפטי הוקמה בשנת 1984, ומעניקה סיוע טרום משפטי במגוון תחומים, על ידי סטודנטים בהנחייתם של עורכי דין. פעילות מרכזית נוספת מתקיימת בשיתוף פעולה עם עמותת הלב, התנועה למלחמה בעוני, אשר מגייסת סטודנטים המעוניינים בעשייה חברתית. בנוסף, הסטודנטים של המכללה האקדמית חיפה משתתפים בפרויקט פר"ח, ופועלים באופנים רבים למען רווחתם באמצעות אגודת הסטודנטים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית נתניה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?