המכללה האקדמית נתניה

לימודי תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון

המכללה האקדמית נתניה מציעה לימודי תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון, תוך הקפדה על תכני לימוד עדכניים וברמה אקדמית גבוהה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון - המכללה האקדמית נתניה
בית הספר לבנקאות ושוק ההון של המכללה האקדמית נתניה מציע לימודי תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון איכותיים ומקצועיים, המקנים השכלה אקדמית מקיפה. ידע זה היכרות נרחבת עם מערכות בנקאות ושוק ההון בישראל, לצד השכלה מקיפה בתחום. בנוסף, הלימודים מהווים הכנה לקראת הבחינות של הרשות לניירות ערך לקבלת רישיון של יועץ השקעות ומנהל תיקים.

לימודי בנקאות ושוק ההון - צוות המרצים
הסגל האקדמי של המכללה האקדמית נתניה כולל מרצי פנים, לצד מורים מן החוץ. בצוות חברים פרופסורים וכן בעלי דוקטור, בעלי ניסיון רב בהוראה ומחקר בתחומים מגוונים.

לימודי בנקאות ושוק ההון לתואר ראשון - משך הלימודים
תוכנית הלימודים מקיפה שלוש שנים. אפשרות נוספת היא לימודי ערב, אשר יחלו בחודש אוקטובר 2012 ויסתיימו לקראת חודש יולי 2015. הלימודים ימשכו במשך כ- 9 מסטרים רצופים (כולל סמסטרי קיץ), ויסתיימו ביולי 2015, בימים שני וחמישי.

לימודי תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון - המכללה האקדמית נתניה
המכללה האקדמית נתניה היא המוסד היחיד בישראל אשר קיבל את ההסמכה של המועצה להשכלה גבוהה להעניק תואר אקדמי ראשון B.A. בבנקאות ושוק ההון, המקנה יתרון ניכר בעת ההשתלבות בשוק העבודה.

לימודי תואר ראשון - תעודת גמר
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתעודת תואר ראשון B.A. בבנקאות ושוק ההון.

לימודי בנקאות ושוק ההון - תוכנית הלימודים
הסטודנטים נחשפים לקשת מרתקת ומגוונת של נושאים מתחומי מידע שונים ומאתגרים, ומשלבים בין קורסי חובה, הרצאות מבוא, סמינרים, ועוד. קורס כלכלת ישראל, ניהול בנקאי, ניתוח ניירות ערך ונכסים פיננסיים, ניהול האשראי הבנקאי, מדיניות מוניטארית, ניהול סיכונים ומכשירים פיננסיים, שוקי מט"ח, יסודות החשבונאות, יסודות הניהול ומבוא לכלכלה הם רק חלק מהתחומים אותם לומדים הסטודנטים במהלך תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון.

לימודי בנקאות ושוק ההון לתואר ראשון - חזון חברתי
כחלק מהחזון החברתי של המכללה האקדמית נתניה, הסטודנטים לוקחים חלק פעיל במספר פרויקטים למען החברה. הקליניקה לסיוע משפטי הוקמה בשנת 1984, ומעניקה סיוע טרום משפטי במגוון תחומים, על ידי סטודנטים בהנחייתם של עורכי דין. פעילות מרכזית נוספת מתקיימת בשיתוף פעולה עם עמותת הלב, התנועה למלחמה בעוני, אשר מגייסת סטודנטים המעוניינים בעשייה חברתית. בנוסף, הסטודנטים של המכללה האקדמית חיפה משתתפים בפרויקט פר"ח, ופועלים באופנים רבים למען רווחתם באמצעות אגודת הסטודנטים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית נתניה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?