המכללה האקדמית נתניה

לימודי תואר שני

המכללה האקדמית נתניה מציעה לימודי תואר שני במגוון מסלולים, תוך הקפדה על תכני לימוד עדכניים וברמה אקדמית גבוהה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מסלולי לימוד - תואר שני:
תואר שני במנהל עסקים MBA
חדש! התמחות ניהול משאבי טבע וסביבה במסגרת לימודי תואר שני במנהל עסקים
תואר שני במשפטים
חדש! תואר שני בתקשורת - המסלול היחידי לתואר שני בעל הכרה מהמל"ג!
תואר שני במדעי ההתנהגות

תואר שני במנהל עסקים MBA- המכללה האקדמית נתניה
בית-הספר למוסמכים במינהל עסקים מציע תוכנית לימודים איכותית במיוחד, המקנה ידע מעמיק בכל תחומי ההתמחות. הסטודנטים יכולים לבחור בין התמחות שיווק, ניהול מערכות מידע וטכנולוגיה, מימון או ניהול רב תחומי, במסלול לימודים הכולל ארבעה סמסטרים רצופים. תנאי הקבלה ללימודים הוא ממוצע של 83 ומעלה בלימודי תואר ראשון, ואין צורך במבחן GMAT.

לימודי תואר שני במנהל עסקים - התמחות ניהול משאבי טבע וסביבה
תוכנית הלימודים משלבת קורסי חובה בהיקף של 12 נקודות זכות, ונוסף להם קורסי בחירה בהיקף של 6 נקודות זכות. נושאים דוגמת האדם והביוספירה, תחיקה סביבתית, ניהול משאבי אנרגיה, שיווק סביבתי ומשאבי המים בישראל ובעולם הם רק חלק מתוכנית הלימודים הייחודית. מטרת ההתמחות היא הכשרת אנשי מקצוע איכותיים בעלי ידע אקדמי, אשר ישתלבו בתפקידים ניהוליים במגזר הציבורי, העסקי והפרטי, על מנת להשפיע בסוגיות הסביבתיות הקיימות כיום.

תואר שני במשפטים - לימודי מוסמך במשפטים, LL.M במשפט מסחרי ועסקי-כללי
המכללה האקדמית נתניה פיתחה מסלול לימודים מקיף ואיכותי, בהנחייתם של אנשי מקצוע בתחום המשפטים מהמובילים בארץ. כל סטודנט נדרש ללמוד חמישה קורסי חובה, תשעה קורסי בחירה, ונוסף על כך שני סמינריונים. חשוב להדגיש שהתוכנית היא ללא תזה, כלומר אין צורך להגיש עבודת תזה אלא לעמוד במבחן גמר בלבד.

תואר שני בתקשורת - המסלול היחידי לתואר שני בעל הכרה מהמל"ג
בית-הספר לתקשורת של המכללה האקדמית נתניה מציע את תוכנית הלימודים היחידה בכל המכללות האקדמיות לישראל, אשר מציעה לימודי תואר שני בתקשורת, ללא תזה. התוכנית מעניקה ידע מקיף ועדכני, ומהווה הכנה לשוק העבודה המודרני. בנוסף, הסטודנטים רוכשים היכרות מעמיקה עם הסביבה התקשורתית המודרנית, כולל היכרות עם אמצעי תקשורת חדשים דוגמת עיתונות, רדיו וטלוויזיה. על מנת לזכות בתואר על הסטודנטים להשלים 39 שעות לימוד המקנות 35 נקודות זכות, בארבעה סמסטרים על פני שנתיים.

תואר שני במדעי ההתנהגות - בהתמחות התנהגות ארגונית
בית הספר למדעי ההתנהגות מציע לימודי תואר שני מרתקים, המעניקים כלים פרקטיים לצד ידע תיאורטי מעמיק. ההכשרה אותה מקבלים הסטודנטים במהלך הלימודים מאפשרת להשתלב בקשת רחבה של תחומי עיסוק, ובמגוון רחב של מקומות עבודה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית נתניה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?