המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן

קורס מטפלות סוג 2

קורס מטפלות סוג 2 של המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן הינו קורס מתקדם המכשיר מטפלות מקצועיות לחינוך בגיל הרך בעלות ידע נרחב ומיומנויות מקצועיות בתחום. קורס מטפלות סוג 2 מעמיק את הקשר בין העבודה המעשית לידע התאורטי. הקורס בחסות ופיקוח משרד התמ"ת!
שימו לב: הלימודים מתקיימים בעמק הירדן!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מטפלות סוג 2 בחטיבה ללימודי תעודה של מכללת כנרת מעניק תעודת הסמכה מקצועית לחינוך לגיל הרך, מעמיק את הקשר בין העבודה המעשית לידע התאורטי בתחום ומכשיר מטפלות מנוסות בעלות ידע נרחב וכלים מעשיים להצלחה בעבודה.  הקורס הינו איכותי ומתקדם הכולל לימודים מקיפים במגוון רחב של נושאים בתחום הטיפול בילדים כגון: מיומנויות ניהול, קבלת החלטות, תקשורת בין אישית ועוד, וכן מכין את המשתתפות בצורה מעמיקה לבחינה החיצונית של משרד התמ"ת. לצורך העמקת הידע בתחום יגישו המשתתפים בסיום הקורס פרוייקט גמר. הלימודים מתקיימים בתנאי לימוד אופטימליים, בסביבה נעימה ועם צוות מרצים מומחים, בעלי ידע תיאורטי ומעשי נרחב המעניקים יחס חם וליווי אישי לכל אורך הדרך. בוגרות הקורס הינן מטפלות מקצועיות, בעלות ידע ומיומנויות נרחבות המשתלבות בהצלחה בשוק העבודה.

קורס מטפלות סוג 2 - המכללה האקדמית כנרת - קהל היעד:
הקורס מיועד למטפלות בעלות תעודת סיווג מקצועי - סוג 1 המעוניינות להתמקצע ולקבל תעודת סיווג 2 מטעם משרד העבודה והרווחה.

קורס מטפלות סוג 2 - המכללה האקדמית כנרת - תנאי קבלה:
לקורס יתקבלו מועמדות בעלות תעודת סיווג 1 של משרד העבודה והרווחה. כמו כן מועמדות בעלות ניסיון בעבודה של שנה לפחות לאחר קבלת תעודת סיווג 1.

קורס מטפלות סוג 2 - המכללה האקדמית כנרת - היקף הקורס:
הקורס כולל 160 שעות לימוד אקדמאיות.

קורס מטפלות סוג 2 - המכללה האקדמית כנרת - תכני לימוד:
מיומנויות ניהול; העמקת הידע בגישות פסיכולוגיות חינוכיות; ארגון מבנה במסגרות חינוכיות; קבלת החלטות; תקשורת בין אישית ושילוב אומנויות.

קורס מטפלות סוג 2 - המכללה האקדמית כנרת - בחינות ותעודת גמר:
המסיימות בהצלחה את הקורס, כולל כל המטלות, יגשו לבחינה חיצוניות של משרד התמ"ת עם ציוני מגן. לעומדות בהצלחה בקורס ובמבחן החיצוני תוענק תעודת מטפלת בסיווג 2 של משרד התמ"ת ותעודה מטעם היחידה ללימודי תעודה של המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?