המכללה הטכנולוגית להנדסאים כינרת בעמק הירדן

בית ספר להנדסאים ומרכז לאמנויות

על שפת הכנרת יושבת המכללה הטכנולוגית כנרת. המכללה הינה מכללה איכותית אשר כוללת בתוכה בית ספר להנדסאים ומרכז לאומנויות. בית הספר להנדסאים של המכללה מציע מגוון רחב של מסלולי לימוד לתואר הנדסאי והמרכז לאומנויות מקיים שני מסלולי לימוד מרתקים ועשירים.
90% הנחה על שכר לימוד לחיילים משוחררים!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מסלולי הלימוד בבית הספר להנדסאים:
הנדסאי טכנולוגיות מים
הנדסאי חשמל
הנדסאי תעשייה וניהול - מגמות משנה ייצור ושיווק
הנדסת סאונד (קול הגברה והקלטה)
הנדסאי קולנוע וטלוויזיה
הנדסאי אדריכלות - מגמת עיצוב פנים
הנדסת תקשורת אינטראקטיבית
הנדסאי בניין (הנדסה אזרחית)

מסלולי הלימוד במרכז לאומנויות:
המרכז לאמנויות
- מרכז העשרה ולימודי תעודה באמנות
לימודי תעודה:
מדריך מוסמך לאמנות - דו שנתי, מדריך מוסמך בכיר לאמנות - תלת שנתי, מדריכי תעסוקה לקשישים.
סדנאות יצירה: 
צורפות, יצירת חרוזי זכוכית, רישום וציור למתחילים ולמתקדמים, צורפות למתחילים ולמתקדמים, רישום וצבע למתחילים ולמתקדמים, רוח החומר טכניקות ויישומים בהוראת אמנות, תיאטרון בובות ככלי חינוכי, פיוזינג - עיבוד זכוכית חמה בתנור, ויטראז' למתחילים ולמתקדמים, צריבה וציור על עץ, קרמיקה פיסולית ואבניים, פיסול ועיצוב בחומר קראמי, צילום דיגיטלי.
סדנת אמן: ציור ככלי להתפתחות אישית, פיסול בנייר, סדנת מחזור.
גרפיקה ממוחשבת
: אינדיזיין + אילוסטרייטור, פוטושופ לצלמים, פוטושופ.
תולדות האמנות, אמנות ישראל.

המכללה האזורית כנרת מקיימת קשרים הדוקים עם המכללה האקדמית כנרת ושומרת על רמת לימודים גבוהה ומצוינות אשר תאפשר לה להרחיב את מסלולי הלימוד והמגמות בבית הספר להנדסאים ובמרכז ללימודי אמנות.

המכללה הטכנולוגית להנדסאים כנרת שבעמק הירדן מציעה מגוון רחב של קורסים הנדסאים מרתקים, באווירת לימודים חמה ותומכת בליווי מיטב המרצים בארץ. הסגל האקדמי של המכללה הטכנולוגית להנדסאים כולל אנשי אקדמיה מובילים לצד בכירים בתעשייה הישראלית, דבר המבטיח כי הלימודים מעניקים לסטודנטים ידע תיאורטי נרחב ומעודכן, לצד מיומנויות פרקטיות ומעשיות לשם השתלבות בהיי טק ובתעשייה באזור הצפון לאחר סיום הלימודים.

אווירת הלימודים במכללה הטכנולוגית להנדסאים כנרת שבעמק הירדן נעימה וחמה במיוחד, הודות למיקומה בדרום הכנרת. צוות המרצים ואנשי המנהלה במכללה מכירים את כל הסטודנטים באופן אישי, ומסייעים בכל סוגיה ובעיה במהלך הלימודים. חשוב לציין כי הצוות האקדמי מלווה את הסטודנטים לאורך הלימודים, החל מתחילתם ועד להשתלבות בתעשייה. דגש מרכזי ניתן על פיתוח מצוינות, על מנת להבטיח כי הבוגרים ישתלבו במהרה בחברות המובילות במשק.

לימודי הנדסאים נמשכים שנתיים, וכוללים התנסות מעשית מול מכשירים, תוכנות וציוד חדיש ומתקדם. בנוסף לכך, הסטודנטים חווים עבודה עם ציוד מחשבים ואלקטרוניקה עדכני, כפי שנמצא בשימוש בתעשיית העלית המתקדמת בישראל. עובדה זו מסייעת לסטודנטים של קורס הנדסאים לפתח כלים מקצועיים מתקדמים לשם התמודדות עם האתגרים השונים בתעשייה, ומעניקה בסיס אקדמי ומעשי איתן לשם מציאת תחום תעסוקה לאחר סיום הלימודים.

חשוב לציין כי המרצים של המכללה האזורית כנרת מחזיקים בתפקידים מובילים בתעשייה, ומייחסים משקל רב להכשרה פרקטית הכוללת עבודה צמודה עם החברות המובילות במשק. שיתוף פעולה ייחודי זה מאפשר השמה מהירה של הבוגרים בתעשייה לאחר הלימודים, דבר הבא לידי ביטוי במספרם של הסטודנטים מאזור המרכז אשר עברו לצפון לאחר שהשתלבו במשרות בקשת רחבה של תפקידים ובמגוון חברות מהאזור.

כיום לומדים במכללה אלפיים סטודנטים, כאשר מתוכם כמעט מחצית במסלול של לימודי הנדסאים במגוון מגמות מרתקות. המכללה האזורית כנרת מקפידה לחדש את מתקני הלימוד ללא הרף, וכחלק ממדיניות זו נבנתה לאחרונה ספרייה מתקדמת במיוחד, אשר כולל את מיטב החדשנות המקצועית. לצד מתקנים לימודיים מתקדמים, אווירת הלימודים הייחודית במכללה כוללת חיי קמפוס תוססים וערבי סטודנטים במקומות הבילוי בסביבה, המבטיחים לסטודנטים לימודים מהנים במיוחד. חשוב לציין כי הסטודנטים במכללה יכולים לשכור דירות במעונות כמו גם בקיבוצים באזור, ולהנות מכל היתרונות המוצעים לחברי קיבוץ.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה הטכנולוגית להנדסאים כינרת בעמק הירדן
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?