המכללה הטכנולוגית כנרת בעמק הירדן

מרכז לאמנויות

המכללה הטכנולוגית כנרת ממוקמת בנוף קסום על שפת הימה, ומציעה קורסי אמנויות מרתקים מגוון מסלולים.
90% הנחה על שכר לימוד לחיילים משוחררים!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מסלולי לימודים במרכז לאמנויות - מכללת כנרת בעמק הירדן
לימודי תעודה: מדריך מוסמך לאמנות - דו שנתי, מדריך מוסמך בכיר לאמנות - תלת שנתי, מדריכי תעסוקה לקשישים.
סדנאות יצירה: צורפות, יצירת חרוזי זכוכית, רישום וציור למתחילים ולמתקדמים, צורפות למתחילים ולמתקדמים, רישום וצבע למתחילים ולמתקדמים, רוח החומר טכניקות ויישומים בהוראת אמנות, תיאטרון בובות ככלי חינוכי, פיוזינג - עיבוד זכוכית חמה בתנור, ויטראז' למתחילים ולמתקדמים, צריבה וציור על עץ, קרמיקה פיסולית ואבניים, פיסול ועיצוב בחומר קראמי, צילום דיגיטלי.
סדנת אמן: ציור ככלי להתפתחות אישית, פיסול בנייר, סדנת מחזור.
גרפיקה ממוחשבת: אינדיזיין + אילוסטרייטור, פוטושופ לצלמים, פוטושופ.
תולדות האמנות, אמנות ישראל.

המרכז לאומנות של המכללה האזורית כנרת מציע מניפה רחבה של סדנאות יצירה מרתקות, לצד לימודי הכשרה לתחום הדרכת אמנות במערכת החינוך הבלתי פורמאלית. הקורסים השונים מתקיימים בסדנאות מאובזרות ומשוכללות, הכוללות את כל המכונות והמכשירים להם נזקקים במהלך הלימודים. צוות המורים והיוצרים במכללה הינו בעל ניסיון רב, לצד מיומנויות נרחבות בתחום ההוראה. כל אלה מבטיחים לסטודנטים חווית לימודים איכותית, המשלבת ידע תיאורטי מעמיק יחד עם התנסות מעשית רבה.

הקורסים השונים לאומנות של המכללה האזורית כנרת פתוחים לקהל הרחב, חוץ ממסלול הכשרת מדריכים המצריך ראיון אישי, תעודת בגרות והצגת תיק עבודות. כל הלימודים מתחילים באוקטובר, ומזכים בתעודת סיום קורסים מטעם המכללה לאחר סיום הלימודים בהצלחה. חשוב לציין שהקורסים מוכרים על ידי קרנות ההשתלמות, ומהווים אפשרות מועדפת ע מורים בשנת שבתון.

כיום לומדים במכללה אלפיים סטודנטים, כאשר מתוכם כמעט מחצית במסלול של לימודי הנדסאים במגוון מגמות מרתקות. המכללה האזורית כנרת מקפידה לחדש את מתקני הלימוד ללא הרף, וכחלק ממדיניות זו נבנתה לאחרונה ספרייה מתקדמת במיוחד, אשר כולל את מיטב החדשנות המקצועית. לצד מתקנים לימודיים מתקדמים, אווירת הלימודים הייחודית במכללה כוללת חיי קמפוס תוססים וערבי סטודנטים במקומות הבילוי בסביבה, המבטיחים לסטודנטים לימודים מהנים במיוחד. חשוב לציין כי הסטודנטים במכללה יכולים לשכור דירות במעונות כמו גם בקיבוצים באזור, ולהנות מכל היתרונות המוצעים לחברי קיבוץ.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה הטכנולוגית כנרת בעמק הירדן
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?