המכללה הטכנולוגית כנרת בעמק הירדן

מכינה טכנולוגית להנדסאים

המכללה הטכנולוגית כנרת מכשירה את בוגריה להיות אנשי מקצוע איכותיים ומקנה להם ידע רלוונטי ומעודכן על צורכי התעשייה. מכינה טכנולוגית להנדסאים מאפשרת להשלים מקצועות נדרשים, ולהתקבל ללימודי הנדסאים במגוון מסלולים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מכינה טכנולוגית להנדסאים - מכללת כנרת בעמק הירדן
רבים מבקשים להתקבל ללימודי הנדסאים במסלולים השונים, אך אינם עומדים בתנאי הקבלה. מכינה קדם טכנולוגית מאפשרת להשלים את המקצועות הנדרשים, על מנת לרכוש מקצוע מבוקש.

קהל יעד - מכינה טכנולוגית להנדסאים
המכינה מיועדת למועמדים אשר אינם עומדים בדרישות הסף של המכללה, כמו גם למועמדים המבקשים לשפר ולרענן את הידע לקראת הלימודים.

מכינה טכנולוגית להנדסאים - משך הלימודים
המכינה מקיפה חצי שנה, במתכונת של חמישה ימי לימוד בשבוע, ובסך הכול 660 שעות.

תוכנית הלימודים - מכינה טכנולוגית להנדסאים
במסגרת המכינה, הסטודנטים לומדים אנגלית בהיקף של 240 שעות, מתמטיקה בהיקף של 270 שעות, הבעה בהיקף של 90 שעות, ונוסף על כך מיומנויות למידה בהיקף של 60 שעות.

כיום לומדים במכללה אלפיים סטודנטים, כאשר מתוכם כמעט מחצית במסלול של לימודי הנדסאים במגוון מגמות מרתקות. המכללה הטכנולוגית כנרת מקפידה לחדש את מתקני הלימוד ללא הרף, וכחלק ממדיניות זו נבנתה לאחרונה ספרייה מתקדמת במיוחד, אשר כולל את מיטב החדשנות המקצועית. לצד מתקנים לימודיים מתקדמים, אווירת הלימודים הייחודית במכללה כוללת חיי קמפוס תוססים וערבי סטודנטים במקומות הבילוי בסביבה, המבטיחים לסטודנטים לימודים מהנים במיוחד. חשוב לציין כי הסטודנטים במכללה יכולים לשכור דירות במעונות כמו גם בקיבוצים באזור, וליהנות מכל היתרונות המוצעים לחברי קיבוץ.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה הטכנולוגית כנרת בעמק הירדן
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?