המכללה הטכנולוגית כנרת

הנדסאי קולנוע וטלוויזיה

בית הספר להנדסאים של המכללה הטכנולוגית כנרת מציע לימודי הנדסאי קולנוע וטלוויזיה המכשירים בעלי מקצוע לעבודות צילום, עריכה, בימוי, תסריטאות, הפקה, עבודה באולפני טלוויזיה ועריכת תוכן תוך התמקדות במדיה החדשה - אינטרנט וסלולר.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

הנדסאי קולנוע וטלוויזיה - בית הספר להנדסאים - המכללה הטכנולוגית כנרת:
הנדסאי קולנוע וטלוויזיה - תנאי קבלה -  
על המועמדים להיות בעלי בגרות מלאה; בגרות חלקית במקצועות: מתמטיקה, אנגלית ועברית; מכינה טכנולוגית וכן עליהם לעבור ראיון קבלה.

הנדסאי קולנוע וטלוויזיה - תוכן הלימודים -  
תוכנית הלימוד לדיפלומת הנדסאי קולנוע וטלוויזיה הינה תוכנית לימודים בסיסית אשר כוללת בתוכה את מקצועות הקולנוע והטלוויזיה. הסטודנטים בתוכנית מלווים אישית ומקבלים הכשרה מקצועית בהתמחות במקצועות הפקה, תסריטאות, צילום, בימוי ועריכה. בית הספר להנדסאים של המכללה האזורית כנרת מתגאה במסלול הייחודי והאיכותי של 'הנדסאי קולנוע וטלוויזיה' ומציע לסטודנטים קורסים והתמחויות בלעדיות בהן האפשרות להתמחות בתוכן לילדים ונוער תוך שימוש והתנסות באולפן טלוויזיה. בנוסך, מקיים ביה"ס מספר קורסים מיוחדים כגון סדנאות אומן של ראשי תעשיית הטלוויזיה והקולנוע המגיעים מידי חודש למכללה.

הנדסאי קולנוע וטלוויזיה - משך הלימודים -  
הלימודים בתוכנית מתחילים מידי שנה בחודש אוקטובר ונפרשים על פני שנתיים ימים בהיקף של  4 ימי לימוד בשבוע, משעה 8:00-16:00 ובנוסף להם ישנו פרוייקט גמר בן חצי שנה לערך.

תעודה - בוגרי התוכנית יקבלו דיפלומת הנדסאי חשמל מטעם בית הספר להנדסאים של המכללה הטכנולוגית כנרת.

הנדסאי קולנוע וטלוויזיה - אפשרויות תעסוקה -  
עם סיום הלימודים יוכלו הבוגרים, בעלי דיפלומת הנדסאי קולנוע וטלוויזיה להשתלב במשק ולעסוק במגוון עבודות בהן בימוי, צילום ועריכה; תסריטאות והפקה; מגוון מקצועות אולפן טלוויזיה ועריכת מידע ותוכן עם דגש על הכרות עם המדיה החדשה - סלולר ואינטרנט. לבסוף, קיימת אפשרות להמשיך ללימודי תואר ראשון בתקשורת במכללת כנרת תוך הכרה בלימודי ההנדסאות כחלק מהתוכנית ללימודי הb.a בתקשורת.

קצת על בוגרי מגמת הנדסאי קולנוע וטלוויזיה במכללה הטכנולוגית כנרת:
"420"
סרטו של הבוגר אינגין צפצי התקבל לתחרות הבינלאומית של פסטיבל סרטי הסטודנטים באוניברסיטאת תל אביב. לפני כשנה זכה הסרט במקום שלישי בפסטיבל הסרטים דרום בשדרות. בימים אלה מפתח אינגין את הפיצ'ר העלילתי באורך מלא.

"סבא שמעון" סרטו של מתן שמואלי סטודנט שנה ב' בהנדסאים התקבל לתחרות הפיצינג לסטודנטים בפסטיבל הסרטים הבינלאומי דוק אביב. הסרט עוקב אחר מערכת היחסים הסבוכה בין מתן לסבו ומספר את סיפור יציאתם למסע תרבותי מוזיקלי שמתחיל במושב הכורדי בית יוסף ועובר בחדרי החזרות וההקלטות של מוזיקת המאטל בתל אביב.  

"הפליטים מאריטרה" סרטה של הבוגרת ענבל שפרינצק התקבל לפיציניג במסגרת פורום הקו פרודוקציות. מיזם בינלאומי המחבר יוצרים מהארץ עם מפיקים מחו"ל במטרה לגיוס תקציבי הפקה.  

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה הטכנולוגית כנרת
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?