המכללה הטכנולוגית כנרת

הנדסאי טכנולוגיות מים

בית הספר להנדסאים של המכללה הטכנולוגית כנרת מציע לימודי הנדסאי טכנולוגיות מים איכותיים ועדכניים, המקנים ידע פרקטי ומאפשרים להשתלב במגוון רחב של תחומים בשוק המים ובטכנולוגיה שלו.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

הנדסאי טכנולוגיות מים - בית הספר להנדסאים - המכללה הטכנולוגית כנרת:
בישראל ימת הכנרת מתייבשת, וגם בעולם הולכים ומתמעטים מאגרי המים. במקביל למודעות הגוברת לנושא ההתחממות הגלובלית, בעולם גוברת ההכרה בחשיבותם של שמירה על מים נקיים. לימודי הנדסאי טכנולוגיות מים מעניקים פתרונות מתקדמים לבעיית ההתייבשות, ומאפשרים לסטודנטים לעסוק בתחום מרתק ודינאמי.

נושאי הלימוד - הנדסאי טכנולוגיות מים
תוכנית הלימודים מרתקת ומגוונת, ומשלבת קשת רחבה של נושאים. תברואה ואיכות מים, מיקרוביולוגיה (חקר ההתפתחות של חרקים), הידראוליקה, לימודי טכנולוגיה והנדסת מים, מתמטיקה ופיזיקה, טכנולוגיות טיפול במי שפכים, הבנה בטיפול ואספקת מים, בריאות הציבור, מערכות מים ושפכים, צנרת ואביזרי מים, טכנולוגיות מים וכימיה אורגנית הם רק חלק מנושאי הלימוד.

הנדסאי טכנולוגיות מים - משך הלימודים
לימודי הנדסאי טכנולוגיות ואיכות מים מקיפים שלוש שנים. במתכונת של לימודי ערב ויום שישי, המאפשרים לשלב את הלימודים עם עבודה וחיי משפחה.

תעודת גמר - הנדסאי טכנולוגיות מים
לאחר סיום הלימודים בהצלחה ועמידה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתעודה מטעם מכללת אורט, וכן ממה"ט.

הנדסאי טכנולוגיות מים - אפשרויות תעסוקה
בוגרי לימודי הנדסאי טכנולוגיות ואיכות מים משתלבים בשפע משרות בתחום שוק המים והטכנולוגיות, ובהם מפעלי טיהור השקיה וסינון, מפעלי תעשיה בענף המים והשפכים, מועצות אזוריות, מחלקות שונות בחברת מקורות, וכן במשרדי תכנון טכנולוגיות מים.

יתרונות לסטודנטים - הנדסאי טכנולוגיות מים
חשוב לציין כי המרצים של המכללה האזורית כנרת מחזיקים בתפקידים מובילים בתעשייה, ומייחסים משקל רב להכשרה פרקטית הכוללת עבודה צמודה עם החברות המובילות במשק. שיתוף פעולה ייחודי זה מאפשר השמה מהירה של הבוגרים בתעשייה לאחר הלימודים, דבר הבא לידי ביטוי במספרם של הסטודנטים מאזור המרכז אשר עברו לצפון לאחר שהשתלבו במשרות בקשת רחבה של תפקידים ובמגוון חברות מהאזור.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה הטכנולוגית כנרת
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?