המכון ללימודי המשך

קורס שמאות מקרקעין

המכון ללימודי המשך של המסלול האקדמי המכללה למינהל הינו גוף הדרכתי, אשר מתמחה בטכנולוגיה ומנהיגות עסקית. קורס שמאות מקרקעין מעניק ידע עדכני, ומאפשר לרכוש ידע יישומי ומקיף בתקנים החדשים.

הקורס מיועד לבעלי תואר ראשון!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

המכון ללימודי המשך - קורס שמאות מקרקעין
עולם הנדל"ן מתפתח במהירות, ומהווה היום את אחד הצירים המרכזיים המניעים ומזינים את כלכלת ישראל, ואף את כלכלת העולם. משקיעים רבים עוסקים בתחום, ובהם גורמים פיננסיים דוגמת בנקים, חברות ביטוח ובנייה, וכן גורמים מהמגזר הפרטי. בשל התקינה החשבונאיות הבינלאומית בשנים האחרונות, וכן בשל העלייה המשמעותית במחירי הנדל"ן, עולה הדרישה לאנשי מקצוע איכותיים במגוון תחומי המקרקעין, ובהם כלכלנים, סוכני נדל"ן, משפטנים, שמאים, אנשי פיננסים, ועוד.

קורס שמאות מקרקעין - מטרות התוכנית
המכון ללימודי המשך פיתח קורס שמאות מקרקעין מקיף, המקנה ידע מעמיק לצד כלים מקצועיים מתקדמים בתחומי השמאות והנדל"ן, ומהווה את ההכנה הנחוצה לקראת בחינות מועצת שמאי מקרקעין, לקבלת רישיון שמאי מקרקעין בישראל, מטעם משרד המשפטים.

קהל יעד - קורס שמאות מקרקעין
בוגרים מתחומים של מינהל עסקים, כלכלה, חשבונאות, תעשייה וניהול, הנדסת בניין אדריכלות המעוניינים להרחיב את תחום עיסוקם, סטודנטים מתחומים של מינהל עסקים, כלכלה, חשבונאות, תעשייה וניהול, הנדסת בניין אדריכלות המעוניינים לרכוש שני מקצועות המשתלבים זה בזה, אנשים המעוניינים לעסוק בתחום שמאות מקרקעין ו או בניהול מקרקעין במגזר הציבורי או העסקי, וכן אנשים העוסקים במסגרת תפקידם בענייני מקרקעין ו או שמאות ומעוניינים להרחיב ולהעמיק את ידיעותיהם המקצועיות.

קורס שמאות מקרקעין - תנאי קבלה
על מנת להתקבל לקורס, יש לעבור ראיון אישי לשם בדיקת התאמה למסלול, וכן להיות בעלי תואר אקדמי רלוונטי או לימודים לתואר רלוונטי במוסד אקדמי מוכר.

מתכונת הלימודים - קורס שמאות מקרקעין
הלימודים נמשכים שלוש שנים, במתכונת של לימודי ערב וימי שישי, ומשלבים הרצאות פרונטאליות עם לימוד, ופתרון מבחני מועצה.

קורס שמאות מקרקעין - תעודת גמר
עם סיום הלימודים בהצלחה ועמידה בדרישות התוכנית, הבוגרים זכאים לתעודה "שמאות מקרקעין" מטעם המכון ללימודי המשך, המסלול האקדמי המכללה למינהל. בעלי השכלה אקדמית מלאה, אשר יעמדו בכל הבחינות של מועצת שמאי המקרקעין ויסיימו התמחות של שנה אחת בהיקף של 40 שעות שבועיות זכאים גם לקבל רישיון שמאי ולהירשם בפנקס שמאי המקרקעין.

נושאי הלימוד - קורס שמאות מקרקעין
תוכנית הלימודים מרתקת ומגוונת, וכוללת קשת רחבה של נושאים עדכניים. קורס יסודות מדידה ומיפוי' יסודות הכלכלה- חלק א- מיקרו-מאקרו, יסודות הנדסת בנין והנדסה אזרחית, יסודות הכלכלה- חלק ב- כלכלה עירונית, תכנון ובניה, יסודות החשבונות וניתוח דוחות כספיים, דינים, מבוא לתורת השמאות, גישות ועקרונות בהערכת מקרקעין, יסודות המימון ושימושים בשומת מקרקעין ויישומים בשיטת מקרקעין הם רק חלק מהתכנים של קורס שמאות מקרקעין.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכון ללימודי המשך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?