המכון ללימודי המשך

המסלול האקדמי המכללה למינהל

המכון ללימודי המשך של המסלול האקדמי המכללה למינהל הינו גוף הדרכתי, אשר מתמחה בטכנולוגיה ומנהיגות עסקית.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

המכון ללימודי המשך - המסלול האקדמי המכללה למינהל - מבחר קורסים
מנהל סיכונים ראשי CRO
ניהול סיכונים תאגידים
הכשרת שמאי מקרקעין - לבעלי תואר ראשון בלבד
ניהול רכש ולוגיסטיקה בכירCPLM ערב
ניהול רכש ולוגיסטיקה בכירCPLM בוקר

המכון ללימודי המשך - המסלול האקדמי המכללה למינהל
המכון ללימודי המשך מהווה חלק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל, דבר המבטיח ללומדים בו חסות אקדמית איכותית. התחומים הנלמדים במכון ללימודי המשך הינם מהמבוקשים בישראל, ובכלל זה ניהול ומנהיגות עסקית, נדל"ן והשקעות, טכנולוגיה עסקית, ועוד. הודות לדגש המעשי של הקורסים, הלימודים מעניקים כלים פרקטיים המאפשרים לבוגרים להשתלב במהירות בשוק התעסוקה במגוון תפקידים מרתקים ומבוקשים.

ההכשרות בתחומים השונים נערכות בשיתוף פעולה עם גופים מובילים במשק הישראלי, ובכלל זה גורמים מתחום הפיננסים, הביטוח והנדל"ן. משום כך, בוגרי המכון ללימודי חוץ זוכים ליתרון משמעותי, ומפתחים יכולות יישום חשובות בעת היציאה של שוק העבודה לאחר סיום הלימודים.

קהל היעד של המכון ללימודי חוץ מגוון, וכולל אקדמאים ואנשי מקצוע המבקשים לרכוש ידע מתקדם ועדכני, אנשים המעוניינים להתפתח מבחינה אישית ולעשות הסבה מקצועית, למי שרוצה להשתלב בתחום מבוקש ולרכוש מקצוע טכנולוגי או ניהול, וכן למי שחפץ בקריירה שנייה או שלישית.

חלק נוסף של פעילות המכון ללימודי המשך כוללת הכשרות מקצועיות בשוק הפיננסי, ובכלל זה לבנקים, חברות ממשלתיות, חברות ביטוח, חברות טכנולוגיות, משרדי ממשלה, ועוד. הודות למיקוד בניהול ובטכנולוגיות עסקיות, ולניסיון המעשי של הסגל המקצועי, הסטודנטים של המכון ללימודי המשך נהנים מלימודים איכותיים ברמה אקדמית גבוהה, וכל זאת בקמפוס ומתקני לימוד מתקדמים במיוחד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכון ללימודי המשך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?