המכון ללימודי המשך

קורסי העשרה

המכון ללימודי המשך של המסלול האקדמי המכללה למינהל הינו גוף הדרכתי, אשר מתמחה בטכנולוגיה ומנהיגות עסקית. קורסי העשרה מעניקים ידע עדכני, ומאפשרים לרכוש ידע יישומי ומקיף אשר פותח דלתות מגוונות בתחום התעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

המכון ללימודי המשך - קורסי העשרה
כתבי ושדרי ספורט - הקורס מתחיל בתאריך 22/03/12
הכשרת דוברים לאגודות ספורט - הקורס מתחיל בתאריך 11/03/12

כתבי ושדרי ספורט
עיתוני הספורט כיום מהווים מוספים מיוחדים, וישנם ערוצי נישה המיועדים אך ורק לספורט. פינות רבות ברדיו מוקדשות לספורט, כמו גם אתרי אינטרנט המושכים גולשים רבים. המכון ללימודי המשך פיתח קורס מרתק, המספק ידע מקיף בתחומי הכתיבה, השידור והעריכה במגוון כלי התקשורת. הקורס כולל הכרה והתנסות מעשית במקצועות הטלוויזיה, הרדיו והעיתונות הכתובה, ומסייע להכשרת כתבים ועורכים לתחומי תקשורת הספורט השונים והמגוונים. קהל היעד של הקורס כולל אוהבי ספורט המעוניינים לעסוק בתחום, ולרכוש ידע תיאורטי והתנסות מעשית. תנאי קבלה לקורס כוללים ראיון אישי וכן ידע מוקדם בספורט, והלימודים מקיפים 60 שעות אקדמיות, על פני 12 מפגשים בני 5 שעות כל אחד.

הכשרת דוברים לאגודות ספורט
תקשורת הספורט הישראלית חוותה התפתחות אדירה בשנים האחרונות, גם בענפים כמו כדורעף ואתלטיקה, וגם בענפים בולטים דוגמת כדורסל או כדורגל. בשל כך יש ביקוש רב לאנשי מקצוע בתחום דוברות ספורט, במציאות בה כל ספורטאי ומאמן נדרש לשלוט ברזי תקשורת הספורט. הלימודים מעניקים ידע מקיף ומעשי בתחום הדוברות, ומסייעים להכשרים בעלי תפקידים בעולם הספורט לתפקידי דוברות בכירים בארגוני הספורט בישראל. קהל היעד כולל בוגרי בתי הספר למדעי ההתנהגות, התקשורת והמשפטים, עוסקים בתפקידי ניהול ו / או דוברות בתחום הספורט, בוגרי מכון וינגייט, ספורטאים בעבר ובהווה, בעלי תפקידים בארגוני ספורט, מאמנים ודוברי מועדונים המעוניינים להעמיק ולהעשיר את הכשרתם המקצועית. תנאי הקבלה הוא ראיון אישי, והקורס מקיף 60 שעות אקדמיות, על פני 12 מפגשים בני 5 שעות כל אחד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכון ללימודי המשך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?