המכללה למינהל - המסלול האקדמי לימודי המשך

קורס הטמעה והדרכה למערכות ERP – SAP

במידה ואתם מעוניינים להשתלב בעשייה ניהולית ולעסוק בתחומי ההדרכה וההטמעה למערכות ERP, רצוי שתעברו את הקורס בקמפוס המסלול האקדמי, המכללה למינהל, מוסד עם מגוון קורסים שקשורים לתחום. תאריך פתיחת הקורס הינו: 11/09/2012.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים
מידע כללי:
הטכנולוגיות העסקיות בעידן הנוכחי מאפשרות ליישם ולהטמיע בארגונים תפיסות ניהוליות מתקדמות המקנות יתרון תחרותי משמעותי. מערכות ERP מאפשרות שילוב של תהליכים, נתונים ומידע בין הפונקציות השונות בארגון ובין הארגון לשותפיו העסקיים. שילוב זה מאפשר התייעלות בכל רובדי הארגון, קיצור זמני תגובה לשוק, יכולת להבין ולנתח את הפעילות העסקית ותמיכה בתהליכי קבלת החלטות. ארגונים שונים יודעים שהצלחה בהטמעת מערכות טכנולוגיות תלויה באפיון, בתכנון ובניהול נכון ומקצועי של הפרויקט על כל שלביו. לכן קיים צורך במדריכים ומטמיעים מקצועיים בעלי השכלה רלוונטית. הקורס נועד להכשיר אנשי מקצוע איכותיים להטמעה והדרכת מערכות ERP בדגש מרכזי על היכרות עם מכלולי המערכת, אינטגרציה של תהליכים, הבנת תהליכי ההטמעה וקבלת כלי הדרכה. בקורס תהיה חשיפה מעשית למערכות מידע אינטגרטיביות התומכות בצרכי המידע של ארגונים גדולים ובינוניים. תהיה היכרות מעמיקה עם המודולים המרכזיים של המערכת וכן הקורס יקנה ידע וכלים להוביל תהליכי הדרכה והטמעה למערכות ERP.

תכני הלימוד:
תכני הלימוד כוללים: טכנולוגיות עסקיות וסביבת ה – ERP, היכרות וניווט על מערכת ה – ERP, מודול הרכש והמלאי – MM, מודול מכירות והפצה – SD, מודול פיננסי – FI, אינטגרציה תהליכית ועוד.

היקף הקורס:
הקורס יתקיים בימי ג', בין השעות: 21:30- 17:30, בימי ו' בין השעות: 09:00 - 13:00. הקורס מורכב מ - 16 מפגשים ומכיל 80 שעות לימוד.

תעודה:
במידה ותעמדו בתקנון הקורס אשר דורש נוכחות של לפחות 80% מהמפגשים, הצלחה בבחינות והגשת פרוייקט גמר בציון מעל 60, תוענק לכם תעודת גמר ב- "ניהול,הטמעה ועקרונות היישום למערכות ERP-SAP", מטעם המכון ללימודי המשך, המסלול האקדמי המכללה למינהל.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה למינהל - המסלול האקדמי לימודי המשך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?