מכללה אקדמית הדסה ירושלים

תואר ראשון

המכללה האקדמית הדסה ירושלים פותחת דלתות עבור סטודנטים מכל מגזרי האוכלוסייה וסוללת עבורם דרך להצלחה ולמצוינות. מכללת הדסה מציעה מגוון מסלולים של לימודי תואר ראשון מעשיים ויוקרתיים, הפותחים אפשרויות תעסוקה מתגמלות.
לא עומד בתנאי הקבלה? הרשם למכינה המיוחדת במאי ותרוויח שנה!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מסלולי הלימוד לתואר ראשון במכללה האקדמית הדסה:
לימודי מדעי המחשב
לימודי ביוטכנולוגיה
לימודי מדעי הבריאות והסביבה
לימודי עיצוב תעשייתי מכליל
לימודי תקשורת צילומית
לימודי כלכלה וחשבונאות
לימודי מדעי ההתנהגות
לימודי ניהול ארגוני שירות
לימודי פוליטיקה ותקשורת

המכללה האקדמית הדסה ירושלים ידועה במצויינות האקדמית ובמסלולי הלימוד והקורסים המבוקשים שמציעה. המכללה מקפידה לפתוח לימודי תואר ראשון המותאמים למגמות בשוק הישראלי, לרצון הסטודנטים ולביקוש המקצועי הקיים במשק וזאת מבלי להתפשר על רמה אקדמית גבוהה. בנוסף, ידועה המכללה בסביבה לימודית תומכת, יחס אישי ובשביעות הרצון הגבוהה של בוגריה מלימודיהם. חשוב לציין כי שכר הלימוד במכללה הוא אוניברסיטאי, בכל החוגים.

הסטודנטים של המכללה האקדמית הדסה נהנים מתנאי לימוד אופטימליים הכוללים סביבה נעימה ומטופחת, אווירה חמה ותומכת ויחס אישי הן מצד המרצים והן מצד הסגל המנהלתי, הקשוב לסטודנטים ולצורכיהם הייחודיים. כמו כן נהנים הסטודנטים ממערך מלגות נרחב המאפשר להם להתרכז בלימודים ולמצות את מרב הפוטנציאל האישי. כמו כן, נהנים הסטודנטים מיתרונותיו של מודל ייחודי לשיתוף פעולה עם התעשייה שמקיימת המכללה, שיתוף פעולה אשר מעצים את המצוינות האקדמית ומזכה את הסטודנטים והבוגרים של המוסד בהזדמנות להתנסות בסביבה טכנולוגית עדכנית ובמסגרת עסקית אמיתית. בוגרי מכללת הדסה משתלבים היטב בחברות ובארגונים המניעים את הכלכלה הישראלית.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללה אקדמית הדסה ירושלים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?