מכללה אקדמית הדסה ירושלים

מסלול ישיר לחוג למדעי המחשב

מכללת הדסה ירושלים מציעה מסלול ישיר לחוג למדעי המחשב, המקנה את הידע הדרוש במתמטיקה ובאנגלית ומאפשר להתקבל בקלות ללימודים אקדמיים.
המסלול הבא ייפתח במאי 2012

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מכללת הדסה ירושלים - מסלול ישיר לחוג למדעי המחשב
מכינה קדם אקדמית מסייעת להשתלב בקלות בלימודים אקדמיים, וזאת הודות לידע הנרכש במהלך המכינה. מכללת הדסה ירושלים פיתחה מסלול ייעודי למועמדים במעוניינים בלימודי מדעי המחשב המתמקד במקצועות ובשיטות הלימוד הדרושות.

מסלול ישיר לחוג למדעי המחשב - מטרת הלימודים
תוכנית הלימודים מקנה מיומנויות נדרשות לשם הצלחה בלימודים אקדמיים, דוגמת כלי חשיבה מדעית וכישורי למידה אקדמיים. בנוסף, המשתתפים במכינה קדם אקדמית רוכשים ידע ברמת לימודים המקבילה לזו של בחינות הבגרות. חשוב לציין כי תעודת המכינה מחליפה את תעודת הבגרות בלבד לצורך קבלה לחוג למדעי המחשב במכללת הדסה. התלמידים נדרשים לעמוד בתנאי הקבלה, בבחינה הפסיכומטרית וברמת האנגלית הנדרשת בחוג.

תכנים עיקריים - מסלול ישיר לחוג למדעי המחשב
חומרי הלימוד במכינה זו מותאמים במיוחד למסלול, ונלמדים באופן מדורג ובמספר שעות רב יותר. הדגש הניתן במכינה הוא על שיטות מחקר מקובלות במדעי החברה, חשיבה מדעית שיטתית ומיומנויות למידה, כאשר הנושאים העיקריים בהם הינם אנגלית ברמה של 5-4 יחידות לימוד, מערכות סיפרתיות, מתמטיקה ברמה של 4 יחידות לימוד, אוריינות אקדמית ומבוא למדעי המחשב.

מכינה קדם אקדמית - תנאי קבלה
דרישות הסף למסלול ישיר לחוג למדעי המחשב של מכללת הדסה ירושלים הן בחינת אמיר"ם בציון 70 ומעלה, ראיון אישי עם צוות המכינה, וכן בחינת מימ"ד בציון 450.

מסלול ישיר לחוג למדעי המחשב - משך הלימודים
תוכנית הלימודים מקיפה סמסטר אחד, על פני ארבעה וחצי חודשים. חשוב לציין כי המערכת במסלול זה אינה ניתנת לבחירה או ללימודים חלקיים, וכי התלמידים מחויבים לכל מקצועות הלימוד במשך 5 ימים בשבוע.

תעודת המכינה מחליפה את תעודת הבגרות בלבד לצורך קבלה לחוג למדעי המחשב במכללת הדסה. התלמידים נדרשים לעמוד בתנאי הקבלה, בבחינה הפסיכומטרית וברמת האנגלית הנדרשת בחוג.
ציון 70 ומעלה במקצועות המחשב יזכה את התלמידים שיתקבלו לחוג בנקודות זיכוי אקדמיות בקורסים אלו בשנה א.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללה אקדמית הדסה ירושלים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?