המכללה האקדמית תל חי

תואר ראשון בעבודה סוציאלית

המכללה האקדמית תל חי הינה מכללה וותיקה ומובילה, המוכרת כמוסד אקדמי עצמאי על ידי המועצה להשכלה גבוהה. לימודי תואר ראשון בעבודה סוציאלית בתל חי מעניקים מקצוע פרקטי מבוקש לצד רקע תיאורטי מעמיק, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

לימודי תואר ראשון בעבודה סוציאלית - המכללה האקדמית תל חי
עבודה סוציאלית הוא תחום מרתק, והסטודנטים של מקצוע זה לא רק לומדים ידע תיאורטי אלא גם מעורבים בצורה פעילה במגוון מסגרות בתחום הרווחה. הודות לרמה הגבוהה של סגל ההוראה, ולניסיון המעשי אשר נרכש כבר במהלך הלימודים, לאחר סיום לימודי עבודה סוציאלית לתואר ראשון הבוגרים יכולים להשתלב בקשת עשירה של תחומי תעסוקה, ובכלל זה עבודה עם ילדים ונוער, שיקום תעסוקתי, ועוד.

יתרונות לסטודנטים - תואר ראשון בעבודה סוציאלית
המכללה האקדמית תל חי מציעה לסטודנטים יתרונות רבים, ובהם מניסיונם של מרצים איכותיים אשר הינם חוקרים ואנשי שטח, לימודים מעשיים המקנים ניסיון, שיטות למידה הכוללות סדנאות מעשיות וכנסים מקצועיים, חיבור לשטח, מעורבות חברתית בקהילה, התמחויות מרתקות בתחומי זקנה ואוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, ואף אפשרות של לימודי תואר שני בעבודה סוציאלית.

לימודי תואר ראשון בעבודה סוציאלית - תוכנית הלימודים
לימודי תואר ראשון בעבודה סוציאלית עשירים ומרתקים, ומקיפים קשת רחבה של נושאים עדכניים. דינאמיקה משפחתית, פסיכופתולוגיה ותיאוריות אישיות, גישור ויישוב סכסוכים, מבוא לסוציולוגיה, אבחון וציורי ילדים, אלימות במשפחה, מבוא לפסיכולוגיה, היבטים חברתיים של הזקנה ודיכוי חברתי הם רק חלק מהנושאים המגוונים הנסקרים במהלך הלימודים.

תואר ראשון בעבודה סוציאלית - מסלול הלימודים
הלימודים נמשכים שלוש שנים על פני שישה סמסטרים, ומקיפים 120 נקודות זכות.

תנאי קבלה - לימודי תואר ראשון בעבודה סוציאלית
המכללה האקדמית תל חי מציבה מספר דרישות הסף, המורכבות מציון הבגרות, ציון הפסיכומטרי, והציון המתקבל מהממוצע בין שני הבחינות.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית תל חי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?