המכללה האקדמית תל חי

קורסי מכינה

המכללה האקדמית תל חי מציגה מגוון מסלולי מכינה קדם אקדמית, אשר מאפשרים לכל תלמיד ותלמיד לשפר את ציוניו והישגיו משנים עברו ולהגדיל את סיכויי הקבלה שלו למוסדות לימוד אקדמיים. המכינה הקדשם אקדמית של המכללה האקדמית תל-חי - הצעד הראשון בדרך להגשמת החלום האקדמי!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

המכללה האקדמית תל חי - מכינות אקדמיות
מועמדים רבים אינם עומדים בתנאי הקבלה הגבוהים הנדרשים לחלק ממסלולי הלימוד, ומשום כך המכללה מציעה מכינות אקדמיות המהוות קיצור דרך לאקדמיה.

מכינות אקדמיות - יתרונות לסטודנטים
לימודי מכינה קדם אקדמית מאפשרים להשלים את תעודת הבגרות, להשתתף בהכנה מוקדמת לקראת לימודים אקדמיים, או ללמוד מקצועות נוספים הנחוצים לשם קבלה לתואר. בנוסף, סטודנטים הבוחרים להמשיך בלימודים אקדמיים במכללה האקדמית תל חי זכאים להנחות בשכר הלימוד, בהתאם להישגיהם במכינה.

הטבות למשתתפים - המכללה האקדמית תל חי
הסטודנטים של המכינות הקדם אקדמיות במסלולים השונים נהנים מהטבות רבות, ובהם סיוע כלכלי שלא על חשבון הפיקדון ומלגות קיום חודשיות, גיבוש תוכנית לימודים אישית, איתור וטיפול בסטודנטים לקויי למידה, אווירת קמפוס ייחודית עם חיי חברה תוססים, חונכות אישית וקבוצתית, יחס חם, תמיכה, ליווי וקשר אישי עם המרצים, ונוף מרהיב.

מכינה ייעודית למדעים
מסלול זה מיועד למי שמבקש להתקבל ללימודי תואר ראשון בפקולטה למדעים, על סמך ההישגים במכינה ולא על סמך הישגי הבגרות. במסגרת המכינה נלמדים המקצועות יישומי מחשב, אנגלית, אוריינות אקדמית, מתמטיקה, פיזיקה/כימיה/ ביולוגיה, והוא מאפשר להתקבל עוד השנה ללימודים אקדמיים.

מכינה להשלמת בגרויות
מסלול זה מיועד למי שמעוניין להשלים או לשפר את ציוני הבגרות, והוא מאפשר לבחור בין שניים לשלושה מקצועות לימוד הדרושים לתעודת הבגרות במסגרת שיטת ההוראה הסמסטריאלית. במסגרת המכינה נלמדים כל מקצועות החובה:
מתמטיקה, אנגלית, הבעה עברית, ספרות, תנ"ך, אזרחות, היסטוריה. בנוסף נלמדים גם מקצועות בחירה בהיקף של חמש יחידות לימוד, כגון גיאוגרפיה.

מסלולים נוספים: המכינה האקדמית למדעי הרוח והחברה, מכינת 30+

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית תל חי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?