המכללה האקדמית תל חי

תואר ראשון במזרח אסיה

החוג ללימודי מזרח אסיה במכללה האקדמית תל חי נולד בעקבות התפתחותן של מדינות מזרח אסיה, סין, יפן וקוריאה ההולכות ומחזקות את מעמדן בכלכלה ובפוליטיקה העולמית. הקשרים הפוליטיים והכלכליים של ישראל עם מדינות אלו מתפתחים משנה לשנה, ויוצרים ביקוש גדל והולך לאנשים הבקיאים בתרבויות מזרח אסיה. החוג החדש יספק את הידע הנדרש להשתלבות במגוון תפקידים במשרדי ממשלה, בחברות גלובליות, בחברות היי-טק וסטארט-אפ, בחברות תעופה, בחברות תיירות ובמוסדות הוראה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

לימודי תואר ראשון במזרח אסיה - המכללה האקדמית תל חי
מזרח אסיה הוא שם כולל לאזור גיאוגרפי המקיף מדינות מרתקות, דוגמת סין, הודו, קוריאה ויפן, אשר מחזקות את מעמדן הן בכלכלה והן בפוליטיקה העולמית. לימודי מזל לאסיה לתואר ראשון מעניקים ידע עדכני, ומאפשרים להשתלב בתפקידים מגוונים בחברות גלובאליות, חברות תעופה, משרדי ממשפחה, מוסדות הוראה, חברות היי-טק, ועוד.

יתרונות לסטודנטים - תואר ראשון במזרח אסיה
המכללה האקדמית תל חי מציעה לסטודנטים יתרונות רבים, ובהם אפשרות לשלב את הלימודים עם חוג נוסף, ליהנות מניסיונם של מרצים איכותיים אשר הינם חוקרים ואנשי שטח, הקניית בסיס אקדמי איתן לשם המשך ללימודי תואר שני, מגוון רחב של קורסי בחירה מרתקים, לימודים בקבוצות קטנות, וכמובן נוף מרהיב.

לימודי תואר ראשון במזרח אסיה - תוכנית הלימודים
לימודי תואר ראשון במזרח אסיה עשירים ומרתקים, ומקיפים קשת רחבה של נושאים עדכניים. מבוא לתולדות יפן ותרבותה, יפן המודרנית, מגדר בהקשר של סין, מבוא לתולדות סין ותרבותה, פילוסופיה סינית, אקולוגיה במזרח אסיה, סין המודרנית, לימודי השפה הסינית/יפנית, וכלכלה במזרח אסיה הם רק חלק מהנושאים המגוונים הנסקרים במהלך הלימודים.

תואר ראשון במזרח אסיה - מסלול הלימודים הלימודים נמשכים שלוש שנים על פני שישה סמסטרים, ומקיפים 120 נקודות זכות.

תנאי קבלה - לימודי תואר ראשון במזרח אסיה
המכללה האקדמית תל חי מציבה מספר דרישות הסף, המורכבות מציון הבגרות, ציון הפסיכומטרי, והציון המתקבל מהממוצע בין שני הבחינות.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית תל חי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?