המכללה האקדמית תל חי

תואר ראשון בזואוטכנולוגיה

המכללה האקדמית תל חי הינה מכללה וותיקה ומובילה, המוכרת כמוסד אקדמי עצמאי על ידי המועצה להשכלה גבוהה. לימודי תואר ראשון בזואוטכנולוגיה בתל חי מעניקים מקצוע פרקטי מבוקש לצד רקע תיאורטי מעמיק, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות.
*הענקת התואר מותנית באישור המועצה להשכלה גבוהה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון בזואוטכנולוגיה - מידע כללי
גידול בעלי חיים הינו ענף דינאמי ומתפתח, אשר עבר שינוי רב בשנים האחרונות. אם בעבר בעלי חיים הוחזקו בתנאים הקרובים לטבע, הרי שכיום הגידול היא אינטנסיבי ומאפשר את החזקתם בתנאים מלאכותיים. כיום מתפתחות גישות מוסריות חדשות לגידול בעלי חיים, ונוסף על כך ייעוד הגידול משתנה למטרות נוספות מלבד מזון. לימודי זואו טכנולוגיה מעניקים ידע נרחב בכל הנושאים הכרוכים בטכנולוגיה ובממשק של בעלי החיים, ביולוגיה, רווחתם, והקשר בינם לבין החברה האנושית.

תואר ראשון בזואו טכנולוגיה - אודות החוג
המכללה האקדמית תל חי פתחה חוג חדש של לימודי זואו טכנולוגיה, אשר פועל במסגרת הפקולטה למדעים וטכנולוגיה.

תואר ראשון בזואו טכנולוגיה - מטרת הלימודים
תוכנית הלימודים מכשירה סטודנטים בעלי ידע מעמיק בכל ההיבטים המרכזיים של גידול והחזקה של בעלי חיים, וכן מיומנויות וכלים לשם שמירה על בריאותם ורווחתם. בוגרים מצטיינים יוכלו להמשיך ללימודי וטרינריה בארץ ובחו"ל.

תואר ראשון בזואו טכנולוגיה - תוכנית הלימודים
לימודי תואר ראשון בזואו טכנולוגיה עשירים ומרתקים, ומקיפים קשת רחבה של נושאים עדכניים. זואולוגיה, ביוכימיה, פתולוגיה, מתמטיקה, אנטומיה וטרינרית, אמבריולוגיה, הזנת בעלי חיים, פיזיקה, אבולוציה של בע"ח, היסטולוגיה, פיזיולוגיה השוואתית של בעלי חיים, הכרת החי של ארץ-ישראל, כימיה, טיפוח בעלי חיים, אקולוגיה, גנטיקה, אנדוקרינולוגיה, ביואתיקה, ביולוגיה, מיקרוביולוגיה, כתיבת סמינר מתקדם, ועוד.

תואר ראשון בזואו טכנולוגיה - מסלול הלימודים
הלימודים נמשכים שלוש שנים על פני שישה סמסטרים, ומקיפים 132 נקודות זכות.

תואר ראשון בזואוטכנולוגיה - אפשרויות תעסוקה
לאחר סיום הלימודים, ניתן להשתלב במגוון רחב של מקומות עבודה ובקשת עשירה של תפקידים. החזקת חיות מעבדה במחקר הביו-רפואי, עזרה לרופאים וטרינריים, שימור בעלי חיים וטיפוחם בסביבתם הטבעית, עבודה בגני חיות ובפינות חי המחזיקות בעלי חיים למטרות חינוך וכאמצעי לטיפוח מינים הנמצאים בסכנת הכחדה, טיפול רפואי בבעלי חיים, גידול חיות ספורט וחיות מחמד ונוי וייצור ושיווק של ציוד, מכשירים, מזון ותרופות הדרושים לגידול חיות מחמד הן רק חלק מהאפשרויות הפתוחות בפני בוגרי לימודי תואר ראשון בזואו טכנולוגיה במכללת האקדמית תל חי.

תואר ראשון בזואו טכנולוגיה - יתרונות המסלול
הסטודנטים של המכללה האקדמית תל חי נהנים ממגוון רחב של יתרונות, ובכלל זה האפשרות ללמוד במסלול ייחודי למכללה. מסלול הלימודים מתמקד בגידול חיות מחמד או חיות לצרכי מחקר, מסחר, תיירות ותחביב, וככלי טיפולי לאדם, לגנים זואולוגיים, למשקי-חי וחדרי חיות חינוכיים, ובגידול חיות בר לשם שמירה על המגוון הביולוגי, ומבטיח הקנייה של ידע ייחודי. הסטודנטים נהנים מהניסיון העשיר של המרצים בפקולטה, אשר הם חוקרים פעילים, ובנוסף על כך ממעבדות מחקר משוכללות, מעבדות הוראה, וספריה אוניברסיטאית משוכללת. המכללה האקדמית תל חי מקפידה על קבוצות לימוד קטנות, מלגות ייחודיות, אפשרות לפעילות סביבתית וחברתית בקהילה, וכל זאת באווירה רוגעת ושלווה, עם חיי חברה תוססים ובנופים מרהיבים.

*הענקת התואר מותנית באישור המועצה להשכלה גבוהה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית תל חי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?