המכללה האקדמית לישראל

לימודי תואר שני (MA) במנהל במערכות בריאות

המכללה האקדמית לישראל מציעה תכנית לימודים ייחודית ואיכותית במיוחד לתואר שני (MA) במנהל מערכות בריאות. התכנית, המכשירה את בוגריה במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למנהל המקצועי במערכות הבריאות המודרניות, מוכרת על ידי המועצה המדעית של ההסתדרות הרפואית כתואמת את כל הדרישות להתמחות במינהל רפואי, כך שבאפשרות הבוגרים להשתלב במגוון תפקידי ניהול בכירים מרתקים ומאתגרים מייד עם סיום לימודיהם.

ניתן להתמחות בגרנטולוגיה ומנהל שירותים לזקן.

ההרשמה למחזור אוקטובר 2013 בעיצומה!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר שני (MA) במנהל במערכות בריאות - מידע כללי
לימודי התואר השני במנהל מערכות בריאות של המכללה האקדמית לישראל נועד להכשיר מנהלים איכותיים למערכות הבריאות השונות, ולהקנות להם את הידע העדכני ביותר בתחום, כמו גם את שלל המיומנויות והכלים המתקדמים ביותר, החיוניים לניהול אופטימלי של ארגוני הבריאות. בוגרי התכנית יוכלו להשתלב בשלל תפקידי ניהול בכירים, ולהוביל את מערכת הבריאות הישראלית לעבר אופקים חדשים. 

תואר שני (MA) במנהל במערכות בריאות - קהל יעד ותנאי הקבלה
הלימודים בתכנית מיועדים לבוגרי תואר ראשון רלוונטי, בעלי ממוצע ציונים של 80 לפחות בתואר. כן נדרשים המועמדים לעבור ראיון אישי, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום. 

לימודי תואר שני במנהל מערכות בריאות - מתכונת הלימודים
הלימודים בתכנית נמשכים כשנתיים. מתכונת הלימודים בתכנית נבנתה במטרה לאפשר לסטודנטים להמשיך ולעבוד במהלך התואר, כך שהתקדמות הקריירה לא תפגע כהוא זה במהלך הלימודים. על כן כוללים הלימודים רק יום לימודים אחד בשבוע. 

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית לישראל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?