המכללה האקדמית לישראל

לימודי תואר שני (MA) בייעוץ חינוכי

המכללה האקדמית לישראל מציעה תכנית לימודים לתואר שני בייעוץ חינוכי (MA), המכשירה את בוגריה במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום מרתק ומאתגר זה. הלימודים בתכנית משלבים בין הקניית ידע תיאורטי מעמיק לבין התנסות מעשית, כך שכבר במהלך הלימודים צוברים הסטודנטים נסיון בעבודתם לעתיד. אז אם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה מרתקת, בה תוכלו לחתרום לעיצוב דמותו של דור העתיד - לימודי התואר השני בייעוץ חינוכי של המכללה האקדמית לישראל מיועדים עבורכם. 

ההרשמה למחזור אוקטובר 2013 בעיצומה!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

לימודי תואר שני (MA) בייעוץ חינוכי - מידע כללי
לימודי התואר השני בייעוץ חינוכי של המכללה האקדמית לישראל מהווים הזדמנות פז להכשרה מעמיקה ואיכותית לעבודה מרתקת ומאתגרת זו. 

תואר שני (MA) בייעוץ חינוכי - קהל יעד ותנאי הקבלה
הלימודים מיועדים לבוגרי תואר ראשון באחד מן התחומים הרלוונטיים (חינוך, פסיכולוגיה וכיו"ב), המעוניינים להשתלב בעבודה מרתקת, מאתגרת ומלאת סיפוק כיועצים חינוכיים. על המועמדים להיות בעלי ממוצע ציונים של 80 לפחות בלימודי התואר הראשון, וכן יהיה עליהם לעבור ראיון אישי, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום. 

לימודי ייעוץ חינוכי - מתכונת הלימודים
הלימודים בתכנית, הנמשכים כשנתיים, נבנו במטרה להקל על הסטודנטים ולאפשר להם להמשיך ולעבוד גם במהלך לימודי התואר. על כן כוללים הלימודים כיום לימודים אחד בלבד בשבוע. 

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית לישראל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?