המכללה האקדמית לישראל

לימודי תואר ראשון (BSN) בסיעוד

המכללה האקדמית לישראל מציעה מסלול ייחודי ללימודי תואר ראשון בסיעוד (BSN)*. הסטודנטים לתואר ייהנו מתכנית לימודים מקיפה ומעמיקה, הכוללת שלושה ימי לימודים בשבוע, כמו גם ושלושה ימי עבודה בשכר בבתי חולים ברחבי הארץ, כך שכבר במהלך התואר רוכשים התלמידים נסיון מעשי רב. 

המכללה מקיימת שיתוף פעולה עם מגוון מוסדות במערכת הבריאות להענקת מלגות לימודים!

ההרשמה למחזור אוקטובר 2013 בעיצומה!.

*הענקת התואר מותנית באישור המל"ג.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים


תואר ראשון (BSN) בסיעוד - המכללה האקדמית לישראל

תכנית הלימודים הייחודית לתואר ראשון בסיעוד של המכללה האקדמית לישראל מציעה לכם הזדמנות פז לקבל את כל הכלים, הידע והמיומנויות הדרושים על מנת להשתלב בעבודה מרתקת, מאתגרת ומספקת במיוחד, כאחים ואחיות בבתי החולים והמרפאות ברחבי הארץ. הסטודנטים לתואר נהנים מלימודים הכוללים, לצד ההכשרה העיונית העשירה, דגש נרחב על התנסות מעשית, ועל כן כוללים הלימודים גם שלושה ימי עבודה (בשכר!) בשבוע בבתי החולים השונים. סגל המרצים המעולה ועתיר הנסיון במכללה, סביבת הלימודים העשירה והנוחה ותכנית הלימודים המקיפה, תורמים כולם להכשרתם האיכותית של הבוגרים, הנהנים מיכולת להשתלב בקלות יחסית במגוון התפקידים המרתקים בתחום הסיעוד.

לימודי סיעוד - קהל יעד ותנאי הקבלה
התוכנית ללימודי סיעוד מיועדת למי שמבקש להשתלב במקצוע מרתק, מאתגר ומלא סיפוק, הדורש יכולות אינטלקטואליות לצד תחושת שליחות ורצון לתת. ללימודים יתקבלו בעלי תעודת בגרות מלאה (בממוצע 80 לפחות) ובעלי ציון פסיכומטרי של 520 לפחות. כן נדרשים המועמדים להיות בעלי ציון 85 בחלק האנגלית של הפסיכומטרי, או בעלי ציון 185 במבחן אמי"ר.

לימודי סיעוד - משך הלימודים
משך הלימודים בתכנית הוא כארבע שנים. התכנית כוללת שלושה ימי לימודים שבועיים ושלושה ימי עבודה בשכר בבתי חולים.

 

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית לישראל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?