המכללה האקדמית לישראל

לימודי תואר ראשון (BA) בניהול מערכות מידע

מכללה האקדמית לישראל היא מוסד אקדמי חדש, אשר נבנה על יסודותיהם של מוסדות אקדמיים ותיקים, המכללה לישראל ושלוחת אוניברסיטת Heriot Watt אשר הופעלה על ידי מכללת רמת גן. לימודי תואר ראשון (BA) בניהול מערכות מידע מעניקים מקצוע מבוקש, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות.
ההרשמה למחזור אוקטובר 2013 בעיצומה!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

לימודי תואר ראשון (BA) בניהול מערכות מידע - המכללה האקדמית לישראל
מערכות מידע הוא תחום מרתק ודינאמי, אשר צומח במהירות רבה ומצריך אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים במיוחד. המכללה האקדמית לישראל פיתחה תוכנית לימודים מרתקת ועשירה, המקנה את כל הידע הדרוש על מנת לעסוק בתחום, ובכלל זה היכרות עם טכנולוגיות המידע השונות, כלים להבנת הצרכים הארגוניים והעסקיים של הארגון, ומציאת פתרונות טכנולוגיים אפקטיביים לשם סיוע לשיפור הביצועים של הארגון.

תואר ראשון בניהול מערכות מידע - אפשרויות תעסוקה
בשל הביקוש הרב לאנשי מקצוע בתחום ניהול מערכות מידע, ניתן להשתלב בקשת רחבה של מקומות תעסוקה, ובמגוון תפקידים מרתקים. בקרת איכות של מערכות מידע, שיפור תהליכים עסקיים באמצעות מינוף טכנולוגיות מידע, פיתוח וניהול מערכות מידע, הגדרת צרכים ואפיון דרישות מטעם יחידות ארגוניות שונות, פיתוח תוכנה הטמעת מערכות מידע בארגונים הן רק חלק מהאפשרויות הפתוחות בפני בוגרי תואר ראשון בניהול מערכות מידע.

לימודי ניהול מערכות מידע - משך הלימודים
תוכנית הלימודים נמשכת שלוש שנים, וכוללת שמונה סמסטרים, כולל סמסטר קיץ. מתכונת הלימודים בנויה באופן המאפשר לשלב עבודה יחד עם הלימודים, כאשר שני מפגשי לימוד מתקיימים באמצע השבוע בשעות אחר הצהריים, ומפגש לימודי נוסף מתקיים בימי שישי.

לימודי תואר ראשון (BA) בניהול מערכות מידע - תנאי קבלה
דרישות הסף של התוכנית תעודת בגרות בציון ממוצע של 85 לפחות, וכן עמידה בקורס הכנה טרום אקדמי באנגלית (עד 85). חשוב לציין כי מועמדים בעלי ציון 85 בפרק האנגלית בפסיכומטרי /185במבחן אמי"ר, או בעלי רמת ידע בינוני 1 פטורים מקורס ההכנה הטרום אקדמי. בנוסף, יש להיות בעלי ידע במתמטיקה ברמת תעודת בגרות ברמה של 5 יחידות בציון "עבר", תעודת בגרות ברמה של 4 יחידות בציון 70 ומעלה. בעלי תעודת בגרות ברמה של 3 יחידות, נדרשים למכינה במתמטיקה או מבחן כניסה. ציון מעבר של המכינה במתמטיקה או של מבחן הכניסה הוא 80.

תואר ראשון בניהול מערכות מידע - נושאי הלימוד
המכללה האקדמית לישראל פיתחה תוכנית לימודים עשירה במיוחד, הכוללת קשת רחבה של נושאים מרתקים. דילמות חברתיות במערכות מידע, ניהול פרויקטים במערכות מידע, היבטים משפטיים במערכות מידע, סמינר - נושאים נבחרים בניהול טכנולוגיות המידע, מבוא לאבטחת מידע, ניתוח ועיצוב מערכות מידע בארגון, מבני נתונים ואלגוריתמים, אתיקה מקצועית בטכנולוגיות מידע, ניהול ידע והפורטל הארגוני, בינה עסקית, ניהול המשאב האנושי בארגונים, עקרונות מימון למערכות מידע, יזמות הי-טק, מסחר ועסקים אלקטרוניים, תכנון וניהול מסדי נתונים, ניהול שינויים בארגונים וטכנולוגיות מידע כיתרון תחרותי הם רק חלק מהנושאים אליהם נחשפים הסטודנטים במהלך לימודי תואר ראשון בניהול טכנולוגיות מידע במכללה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית לישראל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?