המכללה האקדמית לישראל

לימודי תואר ראשון (BA) בניהול במערכות בריאות

המכללה האקדמית לישראל מציעה תכנית לימודים ייחודית ומרתקת לתואר ראשון בניהול מערכות בריאות (BA)*. לימודים אלו נועדו להכשיר את בוגריהם במיטב הידע והכלים הדרושים על מנת להשתלב בשלל תפקידי ניהול בכירים במערכות הבריאות השונות, הציבוריות והפרטיות כאחת. אז אם אתם מחפשדים עבודה ניהולית מרתקת, מאתגרת ומבוקשת - לימודי התואר בניהול מערכות בריאות מיועדים עבורכם!

*הענקת התואר מותנית באישור המל"ג.


ההרשמה למחזור אוקטובר 2013 בעיצומה!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים


לימודי תואר ראשון (BA) בניהול במערכות בריאות - המכללה האקדמית לישראל

לימודי התואר הראשון בניהול מערכות בריאות של המכללה האקדמית לישראל מציעים הכשרה מעמיקה, מקיפה ואיכותית למעוניינים להשתלב בתפקידי ניהול בארגוני הבריאות השונים. התכנית תקנה לבוגריה ידע עיוני ותיאורטי מעמיק, כמו גם כלים ניהוליים יישומיים, המותאמים במיוחד לעולם מערכות הבריאות, כל שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא, וביכולתם להשתלב במגוון תפקידים ניהוליים מרתקים ומאתגרים. 

תואר ראשון (BA) בניהול במערכות בריאות - קהל יעד ותנאי הקבלה
הלימודים מיועדים לכל המעוניינים בהכשרה איכותית לתפקידי הניהול השונים במערכת הבריאות - בתי חולים, רופות חולים, קליניקות, חברות ביטוח וכיו"ב. ללימודים יתקבלו בעלי תעודת בגרות מלאה, בממוצע ציונים של 80 לפחות, ובעלי ציון 85 בחלק האנגלית של הפסיכומטרי (או ציון 185 במבחן אמי"ר).

לימודי ניהול במערכות בריאות - מתכונת הלימודים
מתכונת הלימודים לתואר נבנתה תוך התחשבות בצרכי הסטודנטים, ובמטרה לאפשר לסטודנטים להמשיך ולעבוד גם במהלך לימודי התואר. על כן, מתקיימים הלימודים פעמיים בשבוע בשעות אחר הצהריים וביום שישי בבוקר. 

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית לישראל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?