האקדמיה לעיצוב אופנה

קורס עיצוב תכשיטים ואביזרי אופנה

קורס עיצוב תכשיטים ואביזרי אופנה של האקדמיה לעיצוב אופנה בישראל מיועד לכל אלו המכירים ביכולתם של אביזרי אופנה לשדרג כל הופעה ולהשאיר את הסביבה פעורת פה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס עיצוב תכשיטים ואביזרי אופנה של Fashion Academy 
קורס מעשי השם לו למטרה להקנות טכניקות עבודה נכונות, מגוונות ומקצועיות ליצירת תכשיטים ולהפיכת תחביב למקצוע. הקורס מתמקד בעיצוב שרשראות, צמידים, עגילים, תליונים וטבעות, בטכניקות עיצוב שונות, המותאמות למילה האחרונה בעולם האופנה עם דגש על טעם אישי.

הקורס, אשר נפרש על פני 8 מפגשים בני 3 שעות כל אחד, מיועד לכל מי שמכיר ביכולתו של תכשיט בודד לשנות הופעה שלמה, ולשפר אותה אלפי מונים, עבור כל מי שעולם עיצוב התכשיטים קרוב לליבו וברצונו להפוך תחביב למקצוע.

קורס עיצוב תכשיטים ואביזרי אופנה - תוכן הקורס -
תכני הלימוד בקורס כוללים נושאים כגון הכרת עולם החרוזים על סוגיו, חשיפה לכלי העבודה השונים, הכרת טכניקות עבודה בסיסיות ומתקדמות, הכרת טכניקות סריגה, הכרת טכניקות בחוט ומחט, הכרת טכניקה של סריגה עם נול, טכניקות סלסולי מתכת, הכרת טכניקות לגימור התכשיט ועוד.
טכניקות מתקדמות הנלמדות בקורס כוללות: טכניקות שזירה יפניות, השחלות של אבני חן, חרוזים, קריסטלים ופנינים, טכניקות סריגה ואריגה של תכשיטים בחוטי מתכת, כסף, זהב ומשי, תכשיטים ויקטוריאניים בשילוב תחרות ותפירת חרוזים, תכשיטי כלה וערב ועוד.

האקדמיה לעיצוב אופנה מקיימת שיתופי פעולה עם מיטב בתי האופנה בארץ ומסייעת לבוגרים בהשמה ובעלייה מהירה על המסלול להצלחה מקצועית.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
האקדמיה לעיצוב אופנה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?