האקדמיה לעיצוב אופנה

קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה

קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה של האקדמיה לעיצוב אופנה בישראל מיועד לכל אלו המכירים ביכולתם של אביזרי אופנה לשדרג כל הופעה. אין צורך בניסיון קודם בעיצוב או תפירה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה (אקססוריז) של Fashion Academy -
קורס מעשי השם לו למטרה לערוך היכרות עם תחום עיצוב התיקים ואביזרי האופנה. הקורס מתמקד בעיצוב תיקים, ארנקים וחגורות מעור, בד ודמויי עור, בטכניקות עיצוב שונות, המותאמות למילה האחרונה בעולם האופנה. במסגרת הקורס ניתן דגש רב על עבודה מעשית ופרוייקטים אישיים ועל החיבור בין הפן היצירתי לפן המעשי והאופנתי.

הקורס, אשר נפרש על פני 20 מפגשים בני 4 שעות כל אחד, מיועד לכל מי שמכיר ביכולתו של אביזר אופנה בודד לשנות הופעה שלמה, ולשפר אותה אלפי מונים. לא נדרש ידע קודם בעיצוב או תפירה.

קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה (אקססוריז) - תוכן הקורס -
תכני הלימוד בקורס כוללים נושאים כגון מושגים באופנה, כלי עבודה, טכניקות חיתוך עורות, שיטות תפירה של עור, תהליכי עבודה, תכנון גזרה, פיתוח מודלים תלת מימדים, הרכבת מוצרים נלווים שונים (בטנה, רוכסנים, אבזמים, כיסים, רצועות), הכנת פרוייקטים שונים בטכניקות שונות כאנקים ותיקים ליום ולערב, חרוגות ועוד. הלימודים כוללים פרוייקט גמר - עיצוב קולקציה בסגנון אישי.
הקורס מועבר ע"י מעצבי תיקים בעלי שם בתחומם.

עם סיום הקורס תוכנק לבוגרים תעודת הסמכה. הפרוייקטים אותם עיצבו המשתתפים במהלך הקורס נשארים ברשותם ויכולים לשמש כתיק עבודות. 

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
האקדמיה לעיצוב אופנה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?